Ana SayfaMagazinMasterchef'te 25 bin lirayı kim kazandı? Barbaros mu Uğur mu?

Masterchef’te 25 bin lirayı kim kazandı? Barbaros mu Uğur mu?

Masterchef'te 25 bin lirayı kim kazandı büyük merak konus.u Bu akşam yarışmacılar 25 bin liralık büyük ödül için yarıştı. 25 bin lirayı kazanan kim oldu?

Masterchef’te 25 bin lirayı kim kazandı? Mavi takımı yenen kırmızı takım kendi arasında 25 bin liralık büyük ödül için yarıştı. MasterChef’te 3 Kasım akşamı 25 bin liralık büyük ödülü kırmızı takımdan kim kazandı?

Son ikiye Uğur ve Barbaros kaldı. 25 bin liralık büyük ödül kimin oldu? Uğur’un mu yoksa Barbaros’un mu? Gecenin en iyi yemeğini yaparak 25 bin liralık para ödülünü almaya hak kazanan isim Uğur oldu.

Bu akşam MasterChef yarışmasında bir kez daha mavilerle kırmızılar yarıştı. Yarışı kazanan kırmızılar oldu ve bu kez kırmızı takım 25 bin liralık ödül için yarıştı. Peki MasterChef’te 3 Kasım akşamı 25 bin liralık büyük ödülü kırmızı takımdan kim kazandı?

MasterChef’te 25 bin liralık ödülü kim kazandı?

Barbaros, Serhat, Özgül, Uğur ve Ebru yani kırmızı takım 25 bin lira için yarıştı.

Ebru’nun tavuk sarması çok beğenilmedi. Bu nedenle beşinci oldu. Ebru’nun ardından 4. olan isim Özgül oldu. Jüri üyesi Danilo, yemeğin tarifinde sorun olduğunu söyledi.

MasterChef’te 25 bin liralık ödülü alamayan 3. isim Serhat oldu. Serhat’ın tabağı kötü değildi ama diğer iki ismin tabağı çok daha iyi olduğu için 25 bin lirayı alamadı. Somer Şef tabağın ‘dibine kadar lezzetli’ olduğunu belirtti.

Gecenin en iyi yemeğini yaparak 25 bin liralık para ödülünü almaya hak kazanan isim Uğur oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri