Ana SayfaMagazinMasum 128. bölüm fragmanı izle - 28 Temmuz Salı fragmanı

Masum 128. bölüm fragmanı izle – 28 Temmuz Salı fragmanı

Masum dizisinin 128. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisinde neler yaşanacak, bugünkü fragmanda netlik kazanıyor.

Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan’da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil.

Masum yeni bölüm fragmanı

Meti Ahem için meyve suyu hazırlarken Raşi gelir ve Jigar için havuç suyu ister. Meti Ahem’in işi bittikten sonra hazırlayacağını söyler. Raşi tepki ile ben hazırlarım derken Koki gelir ve Meti’den Ahem’in meyve suyunu getirmesini ister. O sırada mutfakta olan Hetal’in yanına gelen Raşi hizmetçi bile Ahem’e öncelik veriyor diye Hetal’in aklını karıştırır. Kahvaltıda Meti akşam için ne yapıyım diye sorar. Koki Ahem’in sevdiği yiyecekleri söylerken Raşi de Jigar’ın sevdiklerinden yapılmasını ister. Koki onları da yarın yaparız derken Raşi üzgün bir şekilde sofradan kalkar. Hetal de peşinden gider ve yarın birlikte hazırlayacaklarını söyler.

Kşnjal pazar için 500 lira isteyince Urmi sinirlenir ve pazara birlikte gideceklerini ve pazarlık nasıl edilirmiş göstereceğini söyler. Pazarda ajans sahibini görünce bir bakkala girerler. Dükkan sahibi Kinjal’i tanır ve ona verdiği biletin çıktığını söyler. Yeni fragmanda adamın ne dediğini tam olarak anlayamayan Kinjal tuhaf tuhaf bakarken Urmi araya girer ve lafı değiştirerek günü kurtarır. Jigar işe giderken Raşi ona bakar ve ateşinin olduğunu söyler. Hetal de gelir ve Jigar’dan dinlenmesini ister. Jigar büyütülecek bir şeyi olmadığını söylese de Raşi ilaç almadan göndermeyeceğini söyler. Ahem ve Gopi havlu olayından sonra birbirlerinden utanmaya devam ediyorlar. Raşi’nin Ahem’i kötü göstermeye çalışması ilk meyvesini verir.

Hetal Koki’ye bir mesele yüzünden karşı çıkar. Koki şaşırır.  Jigar’ın iyi işler yapması üzerine ona bir araba alınması gündeme gelir. Raşi gizlice konuşulanları dinler ve annesini arar. Raşi Jigar’a yeni araba alınacağını ancak Ahem’in eski arabayı ona vermeyi düşündüğünü söyler. Annesi bu durumu fırsata çevirmesini ister. Masum dizisinin fragmanında Raşi hemen Jigar’ın yanına gider ve ağzından kaçırmış gibi ona yeni bir araba almayı düşündüklerini söyler. Hetal ve Jigar çok sevinirken Jigar gayri ihtiyari Raşi’ye sarılır. Ahem bilgisayarla çalışırken elinde elbiselerle Koki girer. Ahem bu işleri Gopi’ye bırakmalısın derken Koki oğlumun odasına girmem onu rahatsız mı ediyor diye takılır. Ahem bu ev senin istediğini yere girebilirsin deyince Koki’nin yüzünde güller açar.

Şirah Hetal’e sorun mu var diye soruyor

Koki Jigar’ın arabası için koltuk kılıfı almayı önerir. Ahem iyi bir fikir olduğunu söyler. Ahem satıcı ile görüşür ve tüm aileyi bahçeye çağırır. Jigar’a anahtarını verir, Jigar çok sevinir ve Ahem’e sarılır. Jigar’dan yeni arabası için onları tapınağa götürmesi istenir. Jigar yeni arabaya giderken Ahem benim arabayı çok sevdiğin için sana bunu layık gördük deyince Hetal ve Jigar şok olurlar. Jigar ve beraberindekiler tapınağa giderken Şirah Hetal’e bir sorun mu var diye sorar. Hetal sadece başını sallar. Raşi arabada gaz vermeye devam ediyor. Tapınakta işleri biten Modi ailesi geri dönerken Raşi bir arkadaşı ile konuşmaya dalar. İki araba da eve giderken Raşi telefonunu da arabada unuttuğu için yürüyerek evin yolunu tutar. Masum 28 Temmuz Özeti sona erdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri