Ana SayfaMagazinMasum 129. bölüm fragmanı! 29 Temmuz Çarşamba Masum fragmanı: Ahem sarhoş oluyor

Masum 129. bölüm fragmanı! 29 Temmuz Çarşamba Masum fragmanı: Ahem sarhoş oluyor

Masum 29 Temmuz Çarşamba fragmanı yayınlandı. Kendine has bir hayran kitlesi edinen Masum’da Hetal’in aklını karıştırıp onu Kokila ile birbirine düşürme olayına Raşi’nin ardından Urmila da girecek.

Masum dizisinin 131. bölüm fragmanı için tıklayın.

Yeni bölüm fragmanından önce dizinin özetine bakıldığında şunlarla karşılaşıyoruz: Kinjal, kendisine ait piyango biletini Urmila’nın aldığını çoktan öğrenmiştir. Ancak Urmila’dan parayı zor alır çünkü paralar çoktan uçmuş numarası yapılır. Kinjal’e ‘paraları harcadım’ der. Yeni fragmanda bir telefon görüşmesinde Rashi’ye çantayı sorunca Kinjal onu duyar ve kendisinde bir merak oluşur. Tabii ki Kinjal o çanta olayını araştıracaktır.

Masum 129. bölüm fragmanı

Kokila da konak içinde Hetal’in davranış değişikliklerinden meraklanır ve ona Gopi’nin masaj yapmasını ister. Tam bu esnada Ahem de eve gelir. Ahem için Meti’nin çay getirmesini ister Kokila ancak Ahem ise çayı Gopi’nin hazırlamasını yeğler. Ahem artık neredeyse hiçbir işini Gopi olmadan yapamaz hale gelmiştir.

Masum dizisinin yeni fragmanında Rashi yine eski kimliğine bürünmüştür. Gopi’nin Hetal’e masaj yapacağını öğrenince masaj yağını değiştirip yerine pis kokan kötü bir yağ koyar. Ancak bu plan Hetal’in masaj istememesiyle bozulur. Kokila o zaman bana yapın masajı der. Gopi tam masaj yapmak için Kokila’nın yanına giderken Rashi ayağını takarak Gopi’nin düşmesine ve yağın dökülmesine neden olur.

Holi bayramı zamanı

Hint kültüründe büyük önem taşıyan Holi Bayramı Masum dizisinde de kendine genişçe yer buluyor. Sevilen Hint dizisi Masum’un 129. bölümünde artık Holi bayramı zamanı gelip çatmıştır. Daha önceki bayramda Gopi sarhoş olarak komik komik hareketler yapmıştı. Kokila da Hetal’in bu bayramı kutlamamasına oldukça şaşırır. Ancak çok fazla bozuntuya vermez. Holi bayramı başlar. Jigar ile Rashi’nin arası neredeyse düzelmiştir. Birbirlerine boyalar sürerler kur yaparlar. Ahem de onları uzaktan izler ve barıştıkları için oldukça sevinir.

Holi bayramında Urmila ile Rashi yine rahat durmazlar. Gopi’ye içinde ilaç olan tatlı yedirirler. Amaçları Gopi’yi sarhoş ederek ortalıkta rezillik çıkarmaktır. Ancak tatlıyı Gopi yemez Ahem’i görünce ona verir. Ahem de ilaçlı tatlıyı yer. Tabii ki Ahem bir süre sonra sarhoş olur.

Masum dizisinin oyuncuları

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel

Dizi hakkında

Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ve Pawan Kumar’ın yaptığı dram türündeki dizi masumiyetle hırsların kıyasıya çarpıştığı unutulmaz bir melodram. Masum dizisi her gün kanal 7 ekranlarında saat 16:10’da ekranlara geliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri