Ana SayfaMagazinMasum 130. bölüm fragmanında Ahem'den Gopi'ye öpücükler... 30 Temmuz Perşembe Masum fragmanı

Masum 130. bölüm fragmanında Ahem’den Gopi’ye öpücükler… 30 Temmuz Perşembe Masum fragmanı

Masum 160. bölüm fragmanı izle. Masum yeni bölüm fragmanında Ahem'in Gopi ile yaşadığı aşk dolu sahneler var. İşte sevilen Hint dizisi Masum'dan son sıcak detaylar.

Kanal 7’nin Hint dizisi Masum’un 130. fragmanı yayınlandı? Her gün 16:30’da ekrana gelen ve hemen ardından fragmanı yayınlanan Masum dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Yayınlanan yeni bölüm fragmanındoa Urmi Gopi’ye bir şey hediye etmek istediklerini ve bunun da Kanha Ji idolü olacağını söyler. Gopi de Urmi’yi desteklerken Raşi ağlıyor ve Koki’yie Gopi’yi Holi bayramında şaşırtmak istediklerini söyler.

Masum 130. bölüm fragmanı

Yeni fragmanda Hetal ve Gopi Raşi için kötü hissedecektir. Raşi ve Urmi Koki’den özür dilerler. Koki uzaklaşınca Urmi ve Raşi bu evde sadece Koki’nin istekleri ve düşünceleri var. Gerisi yalan diyerek Hetal’i zehirlemeye çalışırlar.

Kinjal Urmi’nin sakladığı paraları arıyor. Ahem eve gelir ve idolün değiştiğini görür. Gopi “Bunu Urmi ve Raşi hediye etti” derken Ahem ondan çayını getirmesini ister. Koki Gopi’nin biraz işi olduğunu söylerken Ahem işi ne zaman biterse o zaman getirmesini ister.

Gopi mutluluktan havalarda

Gopi mutluluktan uçuyor. Koki Ahem’e çay verdikten sonra başı ağrıyan Hetal’e yağ masajı yapasını istiyor. Gopi çay ve Hetal için yağ  hazırlarken Raşi gelir ve ondan çayı götürmesini ister. Urmila eve döner. Kinjal ona paranın nerde olduğunu sorar. Açıklamayacak olursa onu rezil edeceğini söyler. Gopi çay götürünce Raşi saç yağını döker ve yerine normal yağ koyar. Saç yağı kızıl olduğu için mormal yağı biraz ısıtır ve aynı renge dönüştürür. Gopi gelir ve biraz koku olduğunu söyler. Raşi dışarıdan geldiğini söyler. Gopi teşekkür ederek Hetal’in yanına gider ve ona baş masajı yapacağını söyler. Hetal gerek olmadığını söyleyince Raşi’nin planları suya dişer.

Gopi Hetal’in üzgün olmasından dolayı bir sorun mu var diye sorar. Hetal ses çıkarmaz. Gopi mutfağa giderken Koki yağı Hetal’e uyguladın mı diye sorar. Gopi hayır der ve Koki o yağdan kendi saçınamasaj yapılmasını ister. Raşi şok olur ve Gopi sandalyeye oturmak üzereyken sandalyeyi çeker ve yağın dökülmesine sebeb olur. Urmi Raşi’yi arar ve Kinjal çantanın Modi evinde olduğunu anlamış olmalı diyerek çantaya sahip çıkmasını ister. Kapı çalınca Raşi açmaya gider. Bir adam Raşi’nin ısmarladığı zeytin yağını getirmiştir. Raşi yağı alarak Hetal’in yanına gider.

Hetal masaja gerek yok dese de Raşi onu ikna etmeyi başarır. Ertesi gün Koki Gopi’nin çok üzgün olduğunu fark eder ve neden üzgünsün diye sorar. Gopi bir şey olmadığını söylese de Koki bu festival sizin için der ve gülmesini ister. Gopi’den tüm işleri yaptıktan sonra bahçeye çıkmasını ister. Holi öncesinde Poja için Gopi ve Ahem mandire giderler ancak Gopi’nin ayağı incinir.

Masum dizisinin 130. bölüm fragmanı bugün saat 17:50’de bu sayfada.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri