Ana SayfaMagazinMasum 151. bölüm fragmanı! Ahem ile Gopi'nin arası buz gibi

Masum 151. bölüm fragmanı! Ahem ile Gopi’nin arası buz gibi

Masum 151. bölüm fragmanı! Ahem ile Gopi'nin arası buz gibi. Masum 151. bölüm fragmanı izle! Masum Perşembe günü özetinde neler var?

Masum 151. bölüm fragmanı! Ahem ile Gopi’nin arası buz gibi. Masum 151. bölüm fragmanı izle! Masum Perşembe günü özetinde neler var?

Masum 151. bölüm fragmanı

Masum dizisinin perşembe günü özeti yeni fragman hakkında da fikir veriyor. Yeni fragmanda Ahem Gopi ile konuşmak ister ve ona mesaj gönderir. Gopi mesajı aldığında Koki elinde sütle gelir ve bebeğin sağlığı için içmesini ister.

Masum yeni bölüm fragmanında Parag gelir ve Koki’ye Ahem ile Gopi’yi ayırmamaları gerektiğini söyler. Koki sinirlenir ve Ahem çocuk için hazır olana kadar annesinin çocukla ilgileneceğini söyler. Jigar odasında çalışırken Raşi bhanglı laddolar ile gelir. Jigar ondan gözlerini kapamasını ister. Raşi gözlerini kapattığı anda Jigar ağzına laddoyu tıkar. Raşi bhanglı laddoyu kendisi yemiş olur.

Masum 151. bölüm özeti

Jigar, Ahem’in yanına gider ve Gopi ile konuşmasını ister. Gopi mandirde dua ederken Ahem gelir ve onunla konuşmak istediğini söyler. Annem beni dinlemiyor bari sen dinle der ve arkasında Koki’yi görür. Koki ve Gopi oradan ayrılır. Raşi Jigar için çay getirir ve onunla ilgilenmesini ister. Jigar şimdi Ahem bile gelse beni işimden alıkoyamaz diyerek reddeder. Raşi daha sonra annesini arar ve Jigar’dan bahseder. Annesi Jigar için bhang hazırlamasını ister. Ahem Gopi ile konuşmak ister ve ona mesaj gönderir. Gopi mesajı aldığında Koki elinde sütle gelir ve bebeğin sağlığı için içmesini ister. BU sırada Parag gelir ve Koki’ye Ahem ile Gopi’yi ayırmamaları gerektiğini söyler. Koki sinirlenir ve Ahem çocuk için hazır olana kadar annesinin çocukla ilgileneceğini söyler. Jigar odasında çalışırken Raşi bhanglı laddolar ile gelir. Jigar ondan gözlerini kapamasını ister. Raşi gözlerini kapattığı anda Jigar ağzına laddoyu tıkar.

Jigar telefon için dışarı çıkar. İçeri girdiğinde Raşi’nin tuhaf hareketlerine şaşıran Jigar Raşi’nin yaşadıklarından dolayı böyle davrandığını düşünerek onu yatırır. Akşam yemeği sırasında Ahem Gopi’nin yanına oturur. Koki Meti’den Ahem’in yemeğini odasına götürmesini isteyince herkes şok olur. Parag Ahem’in bu şekilde hakarete uğramasına gönlü razı olmasa da Ahem odasına çoktan gitmiştir. Onlar tartışırken kapı çalar. İçeri modern kıyafetleri ile bir bayan girer. Koki ona Jigna diye hitap eder. Jigna onu tanımayan Raşi ve Gopi’ye Koki’nin kardeşiyim diye tanıtır ve ona Cigi diye hitap etmelerini ister. Raşi ve Gopi ayaklarına dokunmak ister ancak Cigi buna müsade etmez ve böyle şeylerden hoşlanmadığını belirtir. Jigna, aile üyelerine hediyeler dağıtırken Gopi için de bir kolye almıştır ve bunu Ahem’in takmasını ister.

Ahem Jigna yoluyla da olsa Gopi ile bir kere daha yakınlaşır. Jigna’nın Gopi için aldığı altın kolye Raşi’yi kıskandırır. Jigna yorulduğu için uyumak istediğini söyler ve Koki’den yumuşak bir yastık ister. Koki yumuşak yastık verirken ona evdeki sorunlardan bahsetmek ister ancak Jigna uyumak istediğini söyleyerek Koki’yi sinir eder. Parag, Ahem’in odasına gider ve onu teselli etmeye çalışır. Ahem ben yanlış bir şey yapmadım ancak annem ve Gopi beni anlamak istemiyorum diye dert yanar. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri