Ana SayfaMagazinMasum 153. bölüm fragmanı! Ahem annesine kendini bir türlü affettiremiyor

Masum 153. bölüm fragmanı! Ahem annesine kendini bir türlü affettiremiyor

Masum cumartesi fragman izle. Masum 153. bölümde neler olacak. Yeni fragmanda Gopi ve bebeği ölümden dönüyor.

Masum fragmanı cumartesi! Masum 153. bölüm fragmanı izle. Masum dizisinin Cumartesi günü bölümünde neler yaşanacak. Ahem annesine bir türlü affettirmeyi başaramazken Gopi’nin bu süreçteki tutumu ne olacak? Bütün sorular yeni fragmanda yanıt buluyor. Masum yeni fragmanı izle.

Masum dizisinin 155. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizinin 154. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bölüm özeti ve yeni fragman için tıklayın.

Masum dizisinin Cumartesi günü fragmanı yayınladı. Yeni fragmanda Gopi ve bebeği ölümden dönüyor.

Masum dizisinde eski Gopi neden yok merak ediyorsanız tıklayın. Yeni Gopi kim oldu?

Masum 153. bölüm fragmanı

Ahem arabasından inerek Gopi’yi kucağına alır ve arabasıyla hastaneye götürür. Yolda Koki’yi de aramıştır. Tüm Modi hastaneye ulaşır.

Ahme bekleme sırasında Koki’ye sarılır ve Gopi’ye sıkıntı verdiğini kabul eder ve bebeğini kucağına almak istediğini söyler. Koki Tanrı bizimle birlikte diyerek ona teselli verir. Doktor gelir ve Gopi ile bebeğinin iyi olduğunu söyler. Ahem izin alarak Gopi’nin yanına gider. Gopi ondan özür dilerken Ahem dudağına parmağıyla dokunur ve ondan özür diler. Bebeğini sabırsızlıkla beklediğini söyler. Gopi mutludur.

Masum yeni bölümde Eve geldiklerinde Koki Ahem’e Gopi’nin eşyalarını alıp kendi odasına götürmesini ister. Ahem’in sevinci ikiye katlanır. Raşi Gopi’nin ilgi görmesinden sıkılır ve annesine durumu anlatır. Urmi hamile kalamadığı için onu azarlar. Ahem Gopi’yi terasa çıkarır ve orada romantik anlar yaşarlar. Ahem Gopi’yi sevdiğini söyler ve Gopi’den de söylemesini ister. Ancak Gopi odasına kaçar. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri