Ana SayfaMagazinMasum 158. bölüm fragmanı yayınlandı! Masum perşembe fragmanı

Masum 158. bölüm fragmanı yayınlandı! Masum perşembe fragmanı

Masum dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7'nin Hint dizisi Masum 158. bölüm neler yaşanacak fragmanda netlik kazandı.

Masum dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum 158. bölüm neler yaşanacak fragmanda netlik kazandı. Büyük bahtsızlıklar yaşayan Raşi artık borularla nefes almaya çalışmakta.

Masum fragmanı 159. bölüm fragmanı için tıklayın.

Masum 158. bölüm fragmanı

Masum dizisinde Raşi için saatler tükeniyor. Kurtarma ekibi ve polis de gelir. Polis etrafta yalnızca 3 kişinin kalmasını isterken kurtarma ekibi uzun zamandan beri kuyuda mahsur kalan Raşi için borular aracılığı ile oksijen gönderir. Raşi için halsizlikten sesi bile çıkmamaya başlamıştır. Masum dizisinin 27 Ağustos Perşembe günkü bölümünde neler olacak? İşte cevabı.

Masum 158. perşembe özeti

Medya ekibi de canlı yayınla haberi yayınlarken Koki onlardan gitmelerini ister. Kurtarma ekibi Raşi’yi kurtarmak için aynı kuyudan müdahale edemeyeceklerini söylerken hemen yanından başka bir kuyu açacaklarını ve sonra birleştirerek Raşi’yi kurtaracaklarını söylerler. Jigar ve Gopi Raşi’nin konuşması için onunla irtibata geçmeye çalışırlar ancak Raşi’nin sesi çıkmıyor. Gopi Raşi güçsüz kaldığı için mikrofon göndermeyi teklif eder. Jigar basın mensuplarından aldığı mikrofonu Raşi’ye gönderir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri