Ana SayfaMagazinMasum 219. bölüm fragmanı! Salı fragmanı yayınlandı! 27 Ekim Salı

Masum 219. bölüm fragmanı! Salı fragmanı yayınlandı! 27 Ekim Salı

Masum 219. bölüm fragmanı izle. Masum fragmanı salı günü hakkında önemli ipuçları veriyor. Yeni bölüm yayınmadan önce Masum fragmanı izle.

Masum 219. bölüm fragmanı yayınladı. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum’da salı günü neler yaşanacak, bu sorunun yanıtı yeni fragmanda yanıt buluyor. Masum 219. bölüm fragmanı sizlerle.

Masum 219. bölüm fragmanı: Raşi bayılıyor

Raşi işçilerin foyasını ortaya çıkarmak için Tolu ve Molu’yu Gopi’ye teslim eder. Kendisi de hırsız işçilerin yanına gider. Hırsız bayanlardan özür dileyip elmas küpesinin kayıp olduğunu söyler. Bayanların gözleri fal taşı gibi açılırken Raşi onlar görmeden yere küpesini atar. Bayanlardan biri küpeyi bulurken diğer bayan onu görür. Raşi de bebeklere bakma bahanesiyle ayrılır. Kadınlar birbirine girerken Raşi onları izliyordur. Bir adam gelir ve basit şeyler için kavga etmemelerini ister.

Masum Salı günü fragmanında kadınlar diğer işçiler diğer odaya geçtiklerinde Raşi de sandalyeye çıkıp onları pencereden gizlice kaydeder. Ancak Raşi’nin çıktığı sandalye kırık olunca Raşi yere düşüp kafasını Hindistan cevizine çarpar ve çığlık atar. İşçiler ses geldiğini fark ederler ve işlerini bir an önce yapıp gitmeye karar verirler. Öncelikle Raşi’nin gizlice baktığı pencereyi tuğlayla kapatırlar. Raşi ise bayılmıştır.

Gopi Mira’nın gelişimi için masal kitapları alır. Hetal ve Koki Mira’nın daha 1 yaşında olduğunu söylerken Gopi benim gibi geri kalmasını istemiyorum diye duygusallaşır. Savita ve Niki’nin torunları Mira’ya bir şeyler söyler ancak Mira ingilizce konuştukları için anlamaz. Gopi’nin aklına yeni bir fikir gelir. Mira Raşi’ye şişko deyince Raşi zayıflamaya karar verir.

Böylece Masum 27 Ekim 219. bölüm fragmanı sona erdi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri