Ana SayfaMagazinMasum 339. bölüm fragmanı izle Masum yeni bölüm fragmanı

Masum 339. bölüm fragmanı izle Masum yeni bölüm fragmanı

Masum 339. bölüm fragmanı izle Masum yeni bölüm fragmanında Gopi’yi yine büyük hakaretler ve gözyaşı bekliyor.

Masum 339. bölüm fragmanı izle

Masum 339. Bölüm fragmanında Mera Gopi’ye çok ağır sözler sarf ediyor. Masum 24 Şubat Çarşamba fragmanı izle. “Keşke ölseydin” diyerek Gopi’ye haya kırıklığı yaratan Mera ailede tepki görecek mi? Masum Çarşamba fragmanını izle.

Masum 338. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum 23 Şubat Salı fragmanı izle. Ahem’in Meera’ya attığı sert tokan dizinin yeni bölümüne damga vuracak.

Masum 339. bölüm fragmanı

Mira beni nasıl terk edersin diye bağırırken Sanskar Modi ailesinin onu yakaladığını ve dayak attığını, ardından polise teslim ettiklerini anlatır. Mira buna inanmazken Sanskar araştırmasını isteyerek yeniden boş odaya gider. Sonrasında evi terk eder. Mira bunun gerçek olup olmadığını Vidya’dan öğrenmek ister. Vidya ona Sanskar hakkında bir şeyler anlatacakken Koki içeri girer ve Vidya’dan çarşafları getirmesini ister. Böylece Mira gerçeği öğrenemez.

Masum yeni bölüm fragmanı izle

Kanal 7 dizisi Masum için 338. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Mera ve Sanskar yaptığı kötülüklerini bedelini ve yakalanır. Masum 338. Bölüm fragmanı izle.

Gündüz kuşağına damga vuran Hint yapımı Masum dizisinin yeni bölümü 23 Şubat Salı günü izleyicisiyle buluşacak. Bu yeni bölümde Ahem sonunda Meera’nın yaptıklarına daha fazla dayanamaz ve ona çok sert bir tokat atar.

Masum 23 Şubat Salı fragmanında yüzü maskeli olan ve merak uyandıran kişinin kimliği de netlik kazanmaya başlıyor.

Öte yandan Mera ve Sanskar’ın evlilik durumlarının nasıl sonuçlanacağı da netlik kazanıyor. Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Masum dizisinin konusu

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri