Ana SayfaMagazinMasum 340. Bölüm Fragmanı izle! Masum 25 Şubat Perşembe fragmanı yayınlandı

Masum 340. Bölüm Fragmanı izle! Masum 25 Şubat Perşembe fragmanı yayınlandı

Masum 340. Bölüm Fragmanı izle! Masum 25 Şubat Perşembe fragmanı yayınlandı. Peki son bölümde ne oldu? Detaylar Masum 340. bölüm fragmanında.

Masum 340. Bölüm Fragmanı izle! Masum 25 Şubat Perşembe fragmanı yayınlandı. Peki son bölümde ne oldu? İzlemeyenler ya da kaçıranlar için Masum son bölüm özetine de aşağıdaki tanıdım fragmanından göz atabilirsiniz.

Masum 340. Bölüm Fragmanı izle! Masum 25 Şubat Perşembe fragmanı yayınlandı

Yaptığı kötülükler nedeniyle evine kovulan Mira yine ne yapıp etti Gopi ile Pari’yi birbirine düşürdü. Kanal 7’nin bu sevilen Hint dizisinde yeni bölümde yine büyük entrikalar var.

Mera Gopi’ye çok ağır sözler söyledi. “Keşke ölseydin” diyerek Gopi’ye haya kırıklığı yaratan Mera ailede tepki gördü. Ahem’in Meera’ya attığı sert tokan dizinin yeni bölümüne damga vuracak.

Masum yeni bölüm fragmanı izle: Mira ailesinin onu içeri almamasına sinirlenir ve vicdansız olduklarını düşünür. Koki Meti’den sıcak pako getirmesini ister. Mira’nın göreceği bir yere masa hazırlanır. Koki sıcak pakonun yağmurlu havada çok iyi gittiğini yüksek sesle söyleyerek Mira’yı tahrik eder. Mira eğilmeyeceğini mırıldanırken bir serseri onu rahatsız eder. Mira babasını çağırınca evdekiler dışarı çıkar ve serseriyi iyice döverler. Koki Mira’ya döner ve buna aile derler diye ders verir. Mira isterse eve girebileceğini ancak söylenenlere uyması gerektiğini söyler. Mira sessizce içeri girerken aile mutlu olur.

Masum son bölüm özeti

Mira beni nasıl terk edersin diye bağırırken Sanskar Modi ailesinin onu yakaladığını ve dayak attığını, ardından polise teslim ettiklerini anlatır. Mira buna inanmazken Sanskar araştırmasını isteyerek yeniden boş odaya gider. Sonrasında evi terk eder. Mira bunun gerçek olup olmadığını Vidya’dan öğrenmek ister. Vidya ona Sanskar hakkında bir şeyler anlatacakken Koki içeri girer ve Vidya’dan çarşafları getirmesini ister. Böylece Mira gerçeği öğrenemez.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri