Ana SayfaMagazinMasum 361. Bölüm fragmanı izle - Masum 18 Mart Perşembe fragman ve...

Masum 361. Bölüm fragmanı izle – Masum 18 Mart Perşembe fragman ve son bölüm özet

Masum 361. Bölüm Özeti 18 Mart Gopi’nin annesi ve kız kardeşi haftalar sonra ortaya çıktı. Masum dizisinde Modi ve Gaura ailesi kendilerine has dua ederken Gopi kızları için dua ediyor.

Masum 361. Bölüm Özeti 18 Mart Gopi’nin annesi ve kız kardeşi haftalar sonra ortaya çıktı. Masum dizisinde Modi ve Gaura ailesi kendilerine has dua ederken Gopi kızları için dua ediyor. Masum yeni bölüm fragmanı izle. Gaura Mira’ya  bir kolye verir ve ondan dikkatle dinlemesini ister. Ahem, Gopi ve Jigar tapınakta kızları için dua etmeye devam ederken Gopi Vidya için endişeli olduğunu söyler. Masum 18 Mart Perşembe fragmanı videosu sizlerle.

Masum 361. Bölüm fragmanı izle

Ahem Gopi’nin elindeki resmi görür ve resmin diğer tarafında Rada’nın olduğunu fark eder. Ahem Rada yüzünden hayatlarının mahvolduğunu söyler ve Gopi’ye eve gideceklerini söyler. Ahem resimlerin sırrını öğrenmeden gitmeyeceğini söyler.

Gopi tapınakta dua etmeye devam eder. Tapınaktan çıkarken bir kadınla çarpışır. Bayılan kadının yüzüne bakınca annesi Maduben olduğunu anlar. Gopi, Ahem ve Jigar’dan annesini hastaneye götürmelerini ister.

Ahem Koki ile telefonda konuşurken arabanın camı kırılır. Ahem aniden frene basar. Bu sırada hat kesilir. Koki Ahem’in kaza yaptığını düşünür. Arabaya taş atan kadın ortaya çıkar ve annemi kaçırmaya nasıl cüret edersiniz diye bağırır. Gopi o benim annem derken Madu kendine gelir ve kadına Sona diye hitap eder. Gopi hapse girdikten sonra annesini kaybettiğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri