Ana SayfaMagazinMasum 363. Bölüm fragmanı izle! Masum fragmanı Cumartesi

Masum 363. Bölüm fragmanı izle! Masum fragmanı Cumartesi

Masum 363. Bölüm fragmanı izle. Koki yeni bölümde en büyük dünyası olan Gaura’yı Dandiya dansında alt etmeyi başarır. Masum yeni fragman.

Masum 363. Bölüm fragmanı izle. Koki yeni bölümde en büyük dünyası olan Gaura’yı Dandiya dansında alt etmeyi başarır. Masum dizisi bütün heyecanıyla devam ederken bakalım yeni fragmanda neler olacak.

Gopi ailesi bayram için Gora’nın evine gider. Gopi Gora’yı herkesin içinde küçük düşürmeyi başarır. Gora’nın düştüğü durumu tersine çevirmek isteyen Mira Kokila’yı aşağılamaya başlar. Gopi onun sözlerine daha fazla dayanamaz ve Mira’ya tokat atar.

Mira’nın yüzünde sivri sinek olduğu için vurduğunu söyleyen Gopi Kokila’dan destek alır. Kokila Gora’ya yaptıklarının cezasını ödeteceğini söyler. Öte yandan Sona ise evde kimsenin olmamasından yararlanıp Modi ailesinin altınlarını çalar. Kokila altınları Sona’nın çaldığını anlayacak mı?

Masum 363. Bölüm fragmanı izle

Masum 20 Mart Cumartesi fragmanında Masum dizisinde Mira yine Gopi’ye saygısızlık yaptı ve Gopi de kızına tokat attı. Lidya’nın ona destek olması Gopi’yi bir müddet kendine getirir.

Ancak Gaura araya girerek hemen Mira’nın yanına giderek onu aklını karıştırmaya çalışır. Gaura “Gopi Lidya’yı kızı gibi görüyor ancak seninle hiç ilgilenmiyor” diyerek ortalığı karıştırır.

Kokila ile düşmanı Gaura Dandiya dansında birbirine meydan okur. Kazananın ayağına altın halhal kaybedenin aya bileğine ise demir zincir takılacaktır.

Masum 363.Bölüm Tanıtımı dizinin 20 Mart Cumartesi bölümü hakkında önemli bilgiler içeriyor.

Masum son bölüm özeti

Madu kaçarken ayağı kayar ve Raşi elinden fırlar. Raşi  hızla gelen kamyonun altında kalmak üzeredir. Madu Raşi’yi kurtarmak yerine kendini kurtarır. Koki orada olmasaydı Raşi şimdi hayatta olamayacaktı.

Bütün bunları dinleyen Gopi şok olsa da annesine soracak çok sorusu olduğunu söyleyerek ondan kalmasını ister. Aşağı koşarak annesini durdurur. Madu Koki benim hakkımdaki her şeyi anlattı sanırım, şimdi bile senin beynini yıkamaya çalışıyor diyerek gideceğini söyler.

Madu Modi ailesine helva sunar ve Koki’ye neden iki kızlarını da Gora’ya verdiğini sorar. Gopi daha mutlu olacaklarını düşündüğümüz için diye yanıtlar. Vidya ailesini özlemiştir ve Gopi’yi anımsayarak tapınakta dua ediyor.

Bu sırada Gopi arar ve nasıl olduğunu sorar. Vidya az önce sizi düşünüyordum diyerek şaşkınlığını dile getirir. Koki aksi bir durum varsa oraya geleceklerini söyler. Vidya Gora’nın kötü davrandığını hatırlar ancak iyi olduğunu söyler. Ancak Mira’nın hala aynı görüşte olduğunu söyler. Onları dinleyen Madu bir şeylerin ters gittiğini düşünür ve izlemeye karar verir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri