Ana SayfaMagazinMasum 370. bölüm yeni fragmanı izle! 27 Mart Cumartesi fragmanında Ahem yine...

Masum 370. bölüm yeni fragmanı izle! 27 Mart Cumartesi fragmanında Ahem yine farklılaştı

Masum dizisi 370. bölümde Gaura Urmi’ye elektrik vermiş, Mira ise gizlice Gaura’dan intikamını almak için planlar yapmıştı. Masum 27 Mart Cumartesi izle.

Masum yeni bölüm fragmanında Ahem’den saklanan video ortaya çıktı. Masum dizisi 370. bölümde Gaura Urmi’ye elektrik vermiş, Mira ise gizlice Gaura’dan intikamını almak için planlar yapmıştı. Masum 27 Mart Cumartesi izle. Dizinin yeni bölümünde Ahem Modi konağını terk ediyor. Aynı zamanda eşi Gopi ve annesi Kokila’yı da reddediyor.

Masum 370. bölüm fragmanı izle

Modi konağında ise Madhu kızı Sona ve Tolu’yu yakınlaştırma planlarına devam eder. Sonra Tolu’nun koluna girmiş bir şekilde eve girer. Modiler ne olduğunu sorunca Sona ayağını burktuğunu söyler.

Tolu Sona’yı odasına götürür ve ona ayağı için ilaç verir. Ancak Sona ilacı nasıl kullandığını anlayamaz. Tolu Sonra’nın ayağına ilacı sürerken ikili gitgide birbirlerine yakınlaşır. Tolu Sona’ya kendisini giderek kaptırırken Sona’da Tolu’dan etkilenmeye başlar. Masum 370.bölüm özeti devam ediyor.

Masum 369. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum 26 Mart Cuma yeni bölüm fragmanında bir kez daha ortaya çıktı ki Gopi’nin anneliği çocuğu kıyas kabul etmez bir saflık taşıyor. Son bölüm fragmanında onun kızı Mira’ya olan merhameti ve sevgisi örnek olacak cinsten.

Masum son bölüm fragman özeti

Modiler büyük bir intikam planı hazırlarken Mira’nın bu plandaki yeri büyük merak teşkil etmektedir. Masum dizisinde Koki ve Gopi yaklaşan Diwali için Gora’yı ararlar ve onu diwali şenliklerine Modi konağına davet ederler.

Gora reddederken Mira telefonu alır ve geleceklerini söyler ve telefonu kapatır. Gora sinir olurken Mira Daram’ı kafaya alır. Daram gitmemizde ne sakınca olacak diye Gora’ya baskı kurar. Gora Mira’nın Daram’ı kullandığını düşünüyor.

Mira odasına gider ve kapıyı kilitler. Vidya kapıyı açması için ona yalvarırken Şaravan bugün ablasının haysiyetini kurtaramadığını söyler.

Gopi kötü bir şeyler hissettiği için Vidya’yı arar. Kötü bir durum var mı diye sorar. Vidya olmadığını söylerken Şaravan telefonu alır ve evde misafir olduğu için  gelemeyeceklerini söyler. Bu sırada Mira kapısını açar ve öğlen yemeğine geleceklerini söyler ve odasına geri girer.

Gora Mira’nın öğütücüye elbisesini koymadığını ve Mira’nın kızı gibi olduğu için bunu nasıl yapacağını söyleyerek Daram’ı kandırmaya çalışır.

Ancak Daram’ın Mira tarafını alacağını düşünür. Buna asla izin vermeyecektir. Gopi ve Ahem çocukların küçüklük resimlerine bakarlar. Gopi zamanın nasıl geçtiğini bilemediklerini ve şimdi iki kızlarının da büyüdüğünü söyler. Ahem benim bir kızım var diye yine tepki gösterir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri