Ana SayfaMagazinMasum 2 Nisan Cuma fragmanı izle! Masum 376. bölüm fragmanı yayınlandı

Masum 2 Nisan Cuma fragmanı izle! Masum 376. bölüm fragmanı yayınlandı

Masum dizisinin 2 Nisan Cuma fragmanı da dizinin resmi YouTube kanalında yayınlandı.

Masum dizisinin 2 Nisan Cuma fragmanı da dizinin resmi YouTube kanalında yayınlandı. Gora’nın Mira’yı suçlaması ile başlar. Daram Mira’ya gerçeği sorar. Mira böyle bir şey yapmadığını yemin ederek söyler.

Gora oğlunun kendisine inanmadığını belirtirken Daram Mira’ya bir şans vermesini şster ve dışarı çıkarak kendini kırbaçlar. Mira yerine kendini cezalandırmasını ister. Masum 2 Nisan fragmanı sizlerle.

Masum 375. bölüm fragmanı izle! 1 Nisan Perşembe fragmanında büyük aşk var Masum yeni fragman izle. Sona Tolu ve Mera Dharam aşkı yeni fragmana damga vuruyor adeta.

Masum dizisinin son bölümünde aşk rüzgarı esecek. Sona ile Tolu’nun tutkulu aşkı bir tarafta yer alırken. Diğer yanda da artık bilinen ve meşhur bir aşk haline gelen Mera – Dharam ilişkisi yer alacak. Bütün bu aşk hikayesi Masum dizisinin 375. Bölüm fragmanında özetleniyor.

Masum 375. bölüm fragmanı izle

Masum 1 Nisan Perşembe fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Gora ile Dharam’ın arası iyiden iyiye açılacak. Masum 375. Bölüm fragmanı izle haberinde tanıtım videosu yer alıyor. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum için Perşembe fragmanı yayında.

Masum son bölüm fragmanı

Masum son bölüm tanıtım fragmanında Tolu ve Sona arasındaki aşkın kıvılcımları artık 100 metre öteden bile görülmeye başladı. Masum son bölüm fragmanı izle. Masum yeni fragman son bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal 7’de yayınlanan Masum dizisinin fragmanı yayınlandı. Masum son fragman için Masum fragman izle haberi sizlerle.

Masum fragmanı son bölüm özeti

En son Gopi ve annesi Kokila’ya tavır koyan ve evi terk eden Ahem sakinleşebildi mi merak konusu. Gopi onun peşini bırakmaz ve en son aldığı bilgi sayesinde Ahem’in tapınakta olduğunu öğrenir. Masum fragmanı izle çarşamba.

Ahem’i eve geri getirmek için Şuraka ile birlikte tapınağa Ahem’in yanına giden Gopi yanıt aradığı sorulara cevap bulabilecek mi?

Ahem’in din adamı olmasına karşı çıkan bir kadın Ahem’in kafasını karıştırır. Ama bu iyi anlamda bir kafa karıştırmadır. Çünkü Ahem din adamı olmayı kafasına koymuş ve ailesini de bunun için silmeye karar vermişti.

Masum fragmanı izle

Masum dizisinin 373. Bölümünde büyük bir sürpriz yaşanmış ve Shah Rukh Khan konuk oyuncu olarak son bölüme katılmıştı. Şimdi Masum dizisinin 374. Bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Masum yeni fragman izle haberinde Masum dizisinin 374. Bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz. Masum 31 Mart Çarşamba fragmanı Mart ayının son gününe denk geliyor aynı zamanda.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri