Ana SayfaMagazinMasum 382. bölüm fragmanı izle! Mira yeni fragmanda boşanma davası açtı

Masum 382. bölüm fragmanı izle! Mira yeni fragmanda boşanma davası açtı

Masum 382. bölüm fragmanı izle. Kanal 7'nin Hint dizisi Masum son fragmanı yayınlandı. Mira boşanma davası açarken Koki de gelinini azat ediyor. İşte Masum 382. bölüm fragman videosu.

Masum 382. bölüm fragmanı izle. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum son fragmanı yayınlandı. Mira boşanma davası açarken Koki de gelinini azat ediyor. İşte Masum 382. bölüm fragman videosu.

Kokila Modi “Bundan sonra evdeki bütün sorumluluklardan azad ediyorum” diyerek gelini Gopi’yi evdeki bütün sorumluluklardan azad etti. Masum yeni fragman izle. Masum yeni bölüm fragman videosu izle haberinin detayları.

Masum 382. bölüm fragmanı izle

Mira’nın açtığı boşanma davası ise yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Mira boşanabilecek mi hep birlikte göreceğiz. Masum yeni bölümüyle perşembe günü saat 15:20’de Kanal 7’de yayınlanacak. 

Masum yeni fragmanda Koki Daram’ı güzelce ağırlar ve Mira’nın da onu sevdiğini söyler. Ailesinin yaptıklarından dolayı özür diler. Hetal konuşmak ister ancak Koki onu eliyle durdurur. Koki ise “Mira da seni görmekten mutluluk duyacak” diyerek onu çağırmaya gider.

Gopi ise sahte Kokila’nın maskesini düşürmekle uğraşıyor. Aileye sızan ve aslında sahte Koki olan kişinin gerçek kimliğini Gopi ortaya çıkarıyor.

Özel misafirin geldi diye Mira’yı getirir. Mira Daram’ı görünce duygusallaşır. Kokila parti verirken Ahem gelir ve tabağı yere atar. Evime nasıl gelirsin diyerek Daram’ı azarlar. Kızımı asla göndermeyeceğim der.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri