Ana SayfaMagazinMasum 385. bölüm fragmanı izle! Gopi tımarhanede Masum yeni fragman 11 Nisan...

Masum 385. bölüm fragmanı izle! Gopi tımarhanede Masum yeni fragman 11 Nisan Pazar

Masum 385. bölüm fragmanı izle! Gopi yeni bölüm fragmanında tımarhanede aklını yitirmiş halde görünülüyor. Masum yeni fragman 11 Nisan Pazar tarihi için yayında.

Masum 385. bölüm fragmanı izle! Gopi yeni bölüm fragmanında tımarhanede aklını yitirmiş halde görünülüyor. Masum yeni fragman 11 Nisan Pazar tarihi için yayında. Masum yeni fragmanda Gopi’nin bir tımarhaneye kapatıldığını ve aklını yitirdiğini görüyoruz. Ahem ise çok sevdiği eşini kurtarmak konusunda çaresiz.

Masum yeni fragman izle haberinde Koki tarafından delirtilen Gopi’nin akıl hastanesine düştüğüne şahit oluyoruz. Masum yeni bölüm fragmanı izle haberinde tanıtım videosu var.

Masum 385. bölüm fragmanı izle

Sahne Koki’nin Modi ailesine musallat olup Gopi’yi deliye çevirmesi karşısında bütün aile çaresizdir. Masum dizisinde Gopi Mira’ya Daram’ı sevdiğini bir kere daha anladım diyerek Gora’nın evine gitmesi gerektiğini söylemişti en son.

Masum dizisinin son bölümünde Gopi’nin sözleri herkesi şoka uğratırken Gora, Mira’yı evine götürmeyeceğini söyler. Gomi Mira ve Gora’nın ellerini birleştirir ve onu bahu olarak kabul etmesini ister. Gopi daha sonra bir sütunun arkasına gider ve şiddetle ağlamaya başlar.

Aklını iyice kaybeden Gopi elindeki ağır vazoyla odadaki herkesi tehdit eder. Modi ailesi odadan dışarı çıkarken Gopi perişan bir şekilde kameralara yansır. Artık tükenmiş haldedir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri