Ana SayfaMagazinMasum 386. Bölüm fragmanı izle Masum Hint dizisi 12 Nisan fragmanı yayınlandı

Masum 386. Bölüm fragmanı izle Masum Hint dizisi 12 Nisan fragmanı yayınlandı

Masum hint dizisi 12 Nisan fragmanı izle. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum’un 386. Bölüm Pazartesi fragmanı izle.

Masum hint dizisi 12 Nisan fragmanı izle. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum’un 386. Bölüm Pazartesi fragmanı izle.

Gopi kayınvalidesi Koki’nin yerine geçen kadının gerçek niyetini anladı. Onun gerçek Koki olmadığını anladı. Ancak bunu ortaya çıkarırken aklını kaçırdı. Hint dizisi Masum 386. Bölüm fragmanı izle.

Hint dizisi Masum yeni fragmanı fragmanı

Gopi’nin aklını kaçırmasını sağlayan ve onu akıl hastanesine kapatan sahte Koki’nin korkunç planı tıkır tıkır işliyor. Gopi kayınvalidesi Koki’nin hayatını kurtarabilmek için sahte Koki’nin isteklerine boyun eğmek zorunda kaldı.

Gopi bir şekilde tımarhanede kaçmaya çalışırken Vidya da başını belaya sokmaktan kendini alamaz. Gopi bana dokunamazsın diyerek odasına koşar ve kapıyı kilitler. Modi arkasından gider. Gopi duppatasını vantilatöre asar ve boğazına bağlar.

Jigar onu pencereden görür ve intihar etiğini söyler. Ahem ve Jigar kapıyı kırıp içeri girdiklerinde Gopi altındaki tabureyi devirmiştir. Ahem Gopi son anda kurtarmıştır. Kadınlar Gopi’yi zorla yatağa bağlarlar. Premlata Gopi için psikiyatrist getirmelerini ister. Gopi’yi akıl hastanesine göndermek için planının iyi işlediğini düşünüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri