Ana SayfaMagazinMasum 401. Bölüm fragmanı izle Masum Salı yeni tanıtım fragmanı yayında

Masum 401. Bölüm fragmanı izle Masum Salı yeni tanıtım fragmanı yayında

Masum 401. Bölüm tanıtım fragmanı izle. Mira idam için beklerken onu kurtaran Modiler büyük bir sınavla karşı karşıya. Masum 401. Bölüm fragmanı izle.

Masum 401. Bölüm tanıtım fragmanı izle. Mira idam için beklerken onu kurtaran Modiler büyük bir sınavla karşı karşıya. Masum 401. Bölüm fragmanı izle. Yeni bölümde Koki ve ailesi Mira’yı idamdan kurtarmayı başarıyor.

Masum 401. bölüm tanıtım fragmanı 27 Nisan Salı günü yayınlanan bölümde Mira’nın idamdan kurtuluşuna şahit oluyoruz.

Masum 401. Bölüm fragmanı izle

Modiler Mira için her şeye hazır durumda harekete geçmişti. Onun haksız şekilde hapiste kalmasına göz yummayan Ninja Modiler Kokila’nın önderliğinde ailece operasyon başlattılar.

Öte yandan Gopi ile Jigar arasında da tuhaf bir mücadelenin ilk kıvılcımlarını izliyoruz. Masum dizisinin yeni bölüm fragmanı cevap bekleyen bazı sorular barındırıyor. Gopi adamların dikkatini çekmek için otları yakar. Gora olanları seyreder ve adamlarından otları söndürmelerini ister.

Bu sırada Gopi ve Koki kamyona binerler ve kapıyı da kırarak mahkeme yoluna düşerler. Gora neye uğradığını anlayamamıştır. Hemen adamlarıyla birlikte kamyonun peşine düşer. Gopi ve Koki polislerin çevirdiğini görünce rahatlar. Koki müfettişe Mira’nın mahkemesinden bahseder ve kasada bulunan Daram’ı mahkemeye ulaştırmaları gerektiğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri