Ana SayfaMagazinMasum 5 Ağustos Çarşamba fragmanı! 136. Bölüm fragmanı

Masum 5 Ağustos Çarşamba fragmanı! 136. Bölüm fragmanı

Masum dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 135. bölüm çarşamba fragmanında izleyiciyi nasıl sürprizler bekiiyor?

Masum 5 Ağustos 135. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz! Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum, 5 Ağustos Çarşamba fragmanıyla sizlerle. Sevilen Hint dizisi Masum’da 136. Bölüm fragmanı ve özeti bir arada yer alıyor. Masum fragmanı izle.

Ekranların sevilen ve her bölümde merak uyandıran Masum dizisi bugün yepyeni bölümü ile ekranların karşısına geliyor. Yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti sizlerle.

Masum 136. bölüm fragmanı

Gophi ve Rasha’nın öyküsü ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin hikayesinde birbirine tamamı ile zıt iki karakter vardır. Bu karakterler kuzendir. Dizinin bölümler geçtikçe Masum saflığın yanı sıra  sevgiyi ve gerçek aşkı izlerken dahi hissedeceksiniz.

Gopi’nin ailesi ölünce dayısı evlatlık olarak alır ve evlatlarından hiçbir şekilde ayırmaz ancak asıl hikaye  Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel gelin arayışında başlamaktadır.

Kokila, her ne kadar Gopi’yi seçmiş olsada Gopi’nin okuma yazması olmadığından habersizdir.

Masum son bölüm özeti

Urmila Raşi’yi görmeye gelir. Raşi annesinin geldiğini görünce ağlamaya başlar. Doktorun 2 gün içinde iyi olmazsa uzaman götürmeleri gerektiğini söyler. Urmi uzmanı yanında getirdiğini söyleyerek Kinjal’den içeri girmesini ister. Kinjal ve bir grup inanan içeri girerler. Kinjal Raşi’ye bir şeyler yapar ve şimdi gözlerini açmasını ister. Raşi şimdi gördüğünü söyler. Koki bu saçmalığı durdurun dese de inanlar ona kızarlar ve Kinjal’in bazı güçleri olduğunu söylerler. Jigar holide çekilen bir fotoğrafı Ahem’e getirir ve odasına koymasını ister.

Ahem Gopi ile çekilen fotoğrafa sevgiyle bakarken Gopi’den de bakmasını ister. Gopi resme bakar ve hiç bir tepki vermez. Ahem sorunun ne olduğunu sorar. Gopi ona bir şey söylemez. Raşi annesini arar ve Koki ve Hetal’in aralarını bozduğunu söyler. Bu sırada Gopi gelir ve Raşi telefonu hemen kapatır. Gopi ona göz damlası sürerken gözlerinin gördüğünü çok iyi biliyorum eğer öyle olmasaydı çaya biberin atıldığını nereden bilecektin der.

Raşi bir şeyden haberi yok gibi davranırken Gopi Hetal ve Koki’nin arasını bozmak istediğini bildiğini,eğer aralarını düzeltmeye yardımcı olmazsa her şeyi anlatacağını söyler. Raşi şok bir vaziyette annesini arar ve ona Gopi’nin anlattıklarını söyler. Urmi ise Kinjal’in nasıl para kazanacağına yoğunlaştığı için onunla ilgilenmez. Kafasını kullanmasını isteyerek telefonu kapatır. Kinjal ona inanlara dua ederken Dawal gelir ve ne olduğunu sorar. Urmi Kinjal’e bundan sonra Didi demesini ister. İçerdeki kalabalıktan para toplamasını ister.

Dawal kadınlardan paralarını toplarken bunun yanlış olduğunu düşünür. Urmi ve Kinjal kadınlar ayrıldıktan sonra paraları sayarlar ve çok fazla para olduğunu görerek sevinirler. Karşılarında polisi görünce endişe ederler. Polis gün boyu müzik çaldıkları için şikayet geldiğini ve 5000 lira vermeleri gerektiğini söyler. Urmi çaresiz kazandığı tüm parayı polise verir. Elde var sıfır. Raşi mutfaktaki Gopi’nin yanına gider ve ona yüksek sesle bağırmaya başlar. Onun söylediği şeyleri yapmadığını söyler. Gürültüye gelen Hetal ve Koki ne olduğunu sorar. Raşi bağırmaya devam ederken Koki ondan susmasını ister. Hetal bir şey demeden Raşi’yi dinlemesini ister. Baskıcı zihniyete son vermesini söyler.

Masum yeni fragmanda Koki şokta dururken Gopi Raşi’nin güldüğünü fark eder. Büyük anne bağrışmalar üzerine yanlarına gelir ve bu evde huzur yoksa birlikte yaşamanın ne anlamı var diyerek Koki’den anahtarları vermesini ister. Bundan sonra Koki ve Hetal ayrı yaşayacaktır. Raşi dahil herkes şok olur. Koki ondan kararını gözden geçirmesini isterken Baa aranızda sevgi kalmadığını gördüm ve eskiye dönene kadar ayrılmanızı istiyorum diye Koki’yi reddeder. Raşi Baa’nın odasına gider ve Gopi’nin de gerçeği bilmesini ister. Gopi o sırada oradan geçiyor ve ne gerçeği diye soruyor. Baa Raşi ile anlaştıklarını söyler. Bu dramayı Raşi’nin bilerek yaptığını söyler ve Gopi’den de onlara yardımcı olmalarını ister.

Gopi mecburen kabul eder. Hetal ve Koki kocalarını ve Ahem’i çağırırlar. Modi ailesnin erkekleri eve geldiklerinde Baa Gopi ve Raşi’den tüm mücevher ve eşyalarını getirmelerini ister. Gopi ve Raşi eşyalarını getirince de Koki ve Hetal’den bu zamana kadar birbirlerine verdikleri hediyeleri geri almalarını ister. Modi ailesi şoktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri