Ana SayfaMagazinMasum Çarşamba fragmanı! 12 Ağustos 143. bölüm yayınlandı

Masum Çarşamba fragmanı! 12 Ağustos 143. bölüm yayınlandı

Masum yeni fragmanı. Masum dizisinin yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı.

Masum fragman izle. Masum dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen Hint dizisinin 12 Ağustos 143. bölümünde neler olacak haberimizden öğrenebilirsiniz.

Masum dizisinin yeni fragmanını izlemek için tıklayın.

Masum yeni fragman sizlerle. Kanal 7’nin gündüz kuşağına damga vuran dizisi Masum 143. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı.

Masum fragmanı izle

Niles’in ailesi giderken Anita kendini kötü hisseder ve Ahem’in kucağına düşer. Anita ona sarılır ve ağlamaya başlar. Koki onun Modi konağında istediği kadar  kalabileceğini söyler. Amaçlarının ona iyi bir yuva kurmak istediğini söyler. Anita sallanırken bir sari görür ve onu yere fırlatır. Raşi sariyi yerden kaldırır ve onun kendisine ait olduğunu söyler. Anita modadan anlamıyorsun diye dalga geçer. Onlar tartışırken Koki gelir ve Raşi’yi odasına gönderir. Anita’dan Raşi’ye aldırmamasını tavsiye eder. Raşi sinirle odasına gider ve annesini arar. Anita’nın neler yaptığını detaylarıyla anlatır. Annesi Anita seni köle yapmak istiyor diyerek Anita’yı evden uzaklaştırmak için bir plan yapacağını söyler. Ahem telefonda konuşurken Gopi su getirir. Ancak Ahem Anita ile ilgilenmesini ister. Gopi üzülmüştür. Gopi tamam diyerek odadan ayrılır. Ahem onu üzdüğünü düşünerek mesaj yazar. Bu sırada içeri Anita girer.

Anita gerçeği sakladığı için Ahem’e dert yanar. Ahem’in elini tutan Anita sana güvenmeyeceksem kime güveneceğim diye konuşur. Ahem de ona her türlü yardımı yapma sözü verir. Gopi ise geri dönmüş ve onların konuşmasına şahit olarak mutfağa dönmüştür. Mutfakta Raşi Gopi’yi Anita konusunda uyarır. Ahem ile aynı odada ne yaptıklarını sorar. Gopi Ahem’e güveninin sonsuz olduğunu söyler. Raşi tüm erkeklerin aynı olduğunu ve Ahem’i yalnız bırakmaması gerektiğini anlatır. Bu sırada Koki gelir. Koki Raşi’den ayrılmasını ister. Koki Gopi’ye konuşulanları duyduğunu söyler ve evliliği için kimseden yardım almadan tek başına savaşması gerektiğini belirtir. Ahem telefonuna bakarken Gopi’ye özür mesajını yollamadığını görür ve mesajı Gopi’ye gönderir. Methi telefonu Gopi’ye verir. Gopi mesajı okuyunca sevinirken Raşi hemen yelkenleri suya indirmemesini ister.

Ahem’in beni affet mesajına Gopi Raşi’nin de gazıyla hayır diye yanıtlar. Ahem mesajı okur ve şaşırır. Raşi Gopi’yi sürekli doldururken ondan Ahem’e yüz vermemesini ister. Ahem kahvaltı yaparken Gopi onunla ilgilenmez.

İşe giderken Gopi arkasını döner. Ahem üzülürken Koki Gopi’ye ateş püskürür. Ahem eve döndüğünde Gopi onu çağırır ancak Raşi ağzını kapatır ve ellerini bağlar. Gopi onun isteklerini yapmaya söz verince de ellerini çözer ve Ahem’e karşı dik durmasını ister. Ahem odasında Gopi’ye seslenir. Gopi uyuyor numarası yaparak ses çıkarmaz. Antia dertleşmeye geldim diyerek Ahem’in odasına gelir. Gopi hemen gözlerini açarken Raşi de gelir. Raşi Anita’nın meyve suyuna ilaç katıp uyutmayı düşünür. Sabah Raşi Anita’yı uyandırır ve ona bir sürprizi olduğunu söyler. Koki Anita için evlenecek bir eş bulmuştur. Anita şoktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri