Masum fragmanı izle. Masum Cuma fragmanı yayınlandı. Masum 28 Ağustos Cuma günkü bölümde neler yaşanacak? Evin fettan kızı Raşi’nin Gopi’den turşu yapmasını istemesi ve Urmi’nin telaşı yine büyük evde neler olduğu konusunda izleyicide merak uyandıracak.

Reklam

Gopi’yi her gün ama neredeyse her gün kandıran Raşi’nin numaraları bir türlü tükenmek bilmez.

Masum Cuma günü fragmanı

Raşi odasının penceresinden aşağıda bekleyen annesine turşuyu bir halatla indirmek ister. Koki’yi bahçede gören Raşi panikle ipi bırakır ve turşu kavanozu kırılır. Koki eve gidince Urmi gizlendiği yerden çıkar ve Raşi’den bir kavanoz daha getirmesini ister. Raşi son kavanozu verdiğini söylediğinde Urmi telaşlanır. Raşi Gopi’den turşu yapmasını isteyeceğini belirtir.

Masum yeni fragmanda Raşi Gopi’ye gider ve üzgün numarası yapar. Gopi orun ne diye sorar. Raşi senin turşularından yemek istedim ancak bittiğini gördüm. Ne istediysem aksilik oluyor diye kendini acındırır. Gopi kısa sürede turşu hazırlayacağını söyler ve Raşi ile birlikte mutfağa giderler. Gopi turşuyu hazırlar ve Raşi’den tatmasını ister. Raşi turşuyu çok beğenirken Gopi Ahem’in yanına gider. Raşi turşuyu ikiye böler ve kavanozlardan birine sinek girer.

İş adamı Modi evine gelir ve turşularını almak için geldiğini söyler. Urmi mutfakta bulunan turşuyu getirir ve kapağı açtığında içindeki sinek dışarı çıkar. Adam şok olur ve elindeki sözleşmeleri göstererek yaptığı anlaşmaların suya düşeceğini söyler. Raşi ayırdığı diğer kavanozu getirir ve bunu Gopi’nin yaptığını söyler. Adam kavanozu kontrol eder ve tadını beğenir. Gopi’ye sözleşme kağıdını uzatır ve ona ortaklık teklifinde bulunur. Ahem bu durumu düşünüp haber vereceklerini söyler.