Ana Sayfa Magazin Masum cumartesi fragmanı: Anita ve Modi konağa geliyor

Masum cumartesi fragmanı: Anita ve Modi konağa geliyor

Masum fragmanı izle cumartesi günü yayınlanan bölümde neler olacak? Kanal 7 ekranlarında ikinci kuşağında yayınlanan Masum dizisi 139. bölüm bölüm fragmanı sizlerle.

Masum 139. bölüm fragmanı izle

Anita da Modi konağına gelecektir. Kokila ise Niles ile görüşerek Anita’nın durumunu açıklığa kavuşturmayı deneyecektir. Kokila ile Hetal, Niles’in numarasını Ahem’den ister Ahem bu durumdan dolayı epeyce bir gerginleşir.

Yeni fragmanda Ahem olayın anlaşılmaması için annesine Anita’nın iyileşmesi için biraz daha beklemeleri gerektiğini söyler. Ancak Anita evin içindeyken pek bir huzur ortamı olmayacaktır. Gopi yemek hazırlarken yaptığı bir çorba için Anita, Ahem o çorbayı sevmez gibi Ahem’le ilgili özel şeylere vurgu yapması Gopi’yi üzecektir.

Öte yandan köpek saldırısına uğrayan Urmila ise topallaya topallaya eve geri döner. Bu sırada Kinjal de mahallelinin bağışlarını toplamakla meşguldür. Urmila’nın halini gören Kinjal kahkahalarla durumu karşılar. Urmila için eve doktor çağırılır ve kendisine kuduz aşısı yapılır. Kendisine iğne yapılırken çocuklar gibi ağlayıp sızlanıp durur.

Diğer taraftan Modi konağında ise Anita yana döne evleneceği adamı arıyordur. Telefonu ahem açar ve rol yapar. Anita telefonla görüşürken Niles’i de görüntülü olarak görmek ister. Ahem onu görüntülü arar ancak kendisine sırtını döner. Anita ısrar edince tam yüzünü dönecekken Gopi elektrikleri kapatır ve şimdilik bu sorunu çözüme kavuşturmuş olurlar.

Ahem Gopi’yi yanaklarından öptü

Işıklar kapalı halde iken odaya Kokila girer ve neler olduğunu ikiliye sorar. Ahem yine bir palavra sıkarak Kokila’yı kandırır. Anita ise Niles’i aramaya devam ediyordur. Hatta gece yine arayıp telefonu Ahem açınca Anita ondan öpücük ister. Ahem de elinde telefonla Gopi’nin yanına gidip aniden Gopi’yi yanaklarından öper. Gopi şaşkın şaşkın ne olduğunu anlamaya çalışıyordur ancak her ikisi de bu öpücük için oldukça sevinmişlerdir.

Urmila’nın foyası ortaya çıktı

Urmila ve Kinjal’in ağır misafirleri de evlerine gelmeye başlamıştır. Hatta öyle ki Hindistan hükümetinin bakanlarından birisi kendilerini ziyaret edecektir. Onu da etkilemek için Urmila duvarda asılı su damlatan idolü biraz daha eşeler, böylece daha çok su akıp daha iyi insanları inandırırız olayına girer. Bakan eve gelir ve çeşmeyi görmek ister. Ancak Urmila orayı o kadar didiklemiştir ki oradan geçen borunun patlamasına neden olmuştur. Böylece foyalarıda ortaya çıkar. Orada bulunan herkes şok olmuştur. Polisler aranır, Urmila suçu ne kadar Kinjal’in üzerine atmaya çalışsa da kendisini kolay kurtaramayacaktır. Kinjal nezarette Ahem’i arar. Kokila ile karakola giden Ahem, Urmila ile Kinjal’i orada görünce Kokila çok kızar. Polisler ise sadece mahalleliden aldıkları parayı geri verirlerse oradan çıkabileceklerini söylerler. İkili bu şartı kabul eder.

Takip Et

20,544BeğenenlerBeğen
17,590TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aynı düğününde! Dalkılıç ‘sarıl bana’ dedi

Eski sevgililer Hande Erçel ile Murat Dalkılıç çok yakın arkadaşlarının düğününde bir aradaydı. Bu sürpriz bir araya gelme magazin basınında çok geniş...

Halil Sezai tutuklandı!

Halil Sezai tutuklandı. Yaşlı komşusunu dövdüğü için mahkemeye sevk edilen Halil Sezai tutuklandı. Halil Sezai darp suçundan Maltepe Cezaevi'ne gönderildi. Ünlü şarkıcı,...

Selin Ciğerci’nin eltisi kim? Selin Ciğerci için taşıyıcı anne olacak

Selin Ciğerci’nin eltisi kim? Selin Ciğerci’ye taşıyıcı annelik yapacak olan eltisi kim? Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasındaki annelik tartışması gündem olurken...

Kanye West Grammy ödülüne tuvaletini yaptı! Videoyu da yayınladı

Kanya West Grammy ödülüne işedi! Kanya West'e tepki yağıyor. Kanye West az önce kendi Grammy heykelciğinin üzerine idrarını yaptığı bir video yayınladı.

Editörün Seçtikleri

Selçuk Özdağ’dan Bülent Turan’a yanıt: Sizin milliliğiniz buysa biz almayalım

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, kişisel Twitter hesabı üzerinden CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen Davutoğlu'na istikşafi göndermesinde bulunan AK Partili...

Meteorolojiden dört bölge için kritik uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen açıklamaya göre, ülkenin kuzey, batı ve iç kesimlerinde havanın parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

Demirören Medya’da büyük deprem! Genel yayın yönetmeni işi bıraktı

İşten ayrılmalarla gündemden düşmeyen Demirören Medya'da bir ayrılık daha yaşandı. Milliyet'in dijital yayınının başındaki isim olan Özlem Temana, işi bıraktığını açıkladı.

Hekimler, Antalya’dan seslendi: Yönetemiyorsunuz, tükeniyoruz!

Türk Tabipleri Birliği (TTB) ve Antalya Tabip Odası'nın çağrısıyla, bir araya gelen sağlık emekçileri ellerinde dövizler ile üç farklı güzergahtan Antalya Attalos...

Bakan Selçuk ‘yüz yüze eğitim’in detaylarını paylaştı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Yüz yüze eğitim'in detaylarını paylaştı. Bakan Selçuk, konuyla ilgili, ''Okul yönetimleri, uyum programının 21-25 Eylül 2020 haftasında...