Ana SayfaMagazinMasum dizisinin yeni fragmanı yayınlandı: Evde büyük yangın çıkıyor

Masum dizisinin yeni fragmanı yayınlandı: Evde büyük yangın çıkıyor

Masum fragmanı izle! Kanal 7'nin sevilen hint dizisinde 13 Ağustos Perşembe fragmanı yayınlandı

Masum dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masum 13 Ağustos Perşembe gününde neler olacak. Yeni fragmanda büyük bir yangın çıkıyor ve Gopi’yi bu yangından Ahem kurtarıyor.

Gopi ve Anita Ahem için yarışıyor. Annita sinsi planlarıyla Ahem’in ona ilgisi olduğu izlenimini yaratmayı başardı.

Masum fragmanı izle

Masum dizisinin 145. bölüm fragmanı Ahem’in merdivenlerden aşağıya inmesi ile başlar. Ahem telefonla konuşurken Gopi’nin evdeki tapınakta şarkı söylediğini duyar. Telefonu kapatır. Hemen Gopi’nin yanına gider. Bu sırada Ahem’in geldiğini gören Gopi, arkasını dönüp hiçbir şey demeden gider. Raşi Ahem ile asla konuşma, naz yap dediği için Gopi Raşi’nin planına sadık kalır.

Raşi annesi ile yine telefonda konuşur. Şarkı yarışmasında Gopi’nin sesinin çok iyi olduğunu ama Anita’nın Ahem’i elde etmek için her şeyi deneyeceğini söyler. Urmila, Anita tuzak kurmadan kendilerinin Anita’ya tuzak kurmaları gerektiğini söyler. Urmila telefonda Raşi’ye şunları söyler. “Anita’ya sindur yedirdiğimiz de sesi bir anda kısılır.” Planı beğenen Raşi de hemen uygulamaya başlar.

Anita Ahem’i baştan çıkarmak için bir plan devreye sokar ama ilkinde başarılı olamaz. Anita ilk planı suya düşünce ikinci planını devreye koyar. Gopi mutfaktan gittikten sonra onun gelmesini bekler. Gopi’nin adım adım mutfağa geldiğini görünce Anita ocağı açıp tencereye yağ koyar. Sonrasında kuru kırmızı acı biberi kızgın yağın içine atar. Etraf bir anda duman olur Gopi dumanın arasında kalır. Meeti dumanların arasından Gopi’yi kurtarır. Ancak Gopi öksürmeye başlar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri