Ana SayfaMagazinMasum fragmanı 133. bölüm sürprizi! 2 Ağustos Pazar fragmanı yayınlandı mı?

Masum fragmanı 133. bölüm sürprizi! 2 Ağustos Pazar fragmanı yayınlandı mı?

Masum dizisinin 133. bölüm fragmanı büyük bir heyecanla beklenirken yeni detaylar da belil oldu. Kanal 7'nin sevilen Hint dizisinin 2 Ağustos Pazar fragmanı sizlerle.

Masum fragmanı 133. bölümde neler olacak? Masum dizisinin 2 Ağustos Pazar günü yayınlanacak olan 133. bölüm fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz. Gopi gerçekleri Rashi’nin yüzüne çarpınca Rashi büyük bir şok yaşar.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında… İşte yeni bölüm fragmanının videosu.

Masum 133. bölüm fragmanı

Temizlikçi kadın korkudan donup kalır ve Kinjal’i sen ne ermiş bir insansın diye söylenir, yaşadığını bir mucize olarak görür. Yeni fragmanda Modi konağında da bazı yeni gelişmeler olacaktır. Gopi, Raşi ile ilgili bazı yeni kanıtlar bulur ve bu kanıtlarla Raşi’nin bütün yalanlarını onun yüzüne vurur. Mangoları yemesinden tutun da Hetal’in odasını kirletmesine ve suçu Meti’ye atmasına kadar bir sürü yalanını onun yüzüne vurur. Hetal ile Kokila arasında yaşanan gerilimin sebebinin de kendisi olduğunu ona söyler.

Gopi artık Rasshi ile konuşmama kararı almıştır. Tabii daha önce Gopi’yi hiç bu kadar dik görmemiş olan Raşi, olan bitene inanamaz. Gopi odasına geçer ve Ahem’in belini tutulmuş olarak görür. Ahem Gopi’den kendisine masaj yapmasını ister.

Masum 133. bölüm fragmanında bir gün sonra temizlikçi kadın yine Urmila’nın evine gelir. Yanında da bir anne ile kızını getirmiştir ve Kinjal’i ermiş olarak düşündüğünden dolayı kız için evlilik duası ister. Urmila’nın aklına da hemen yeni fikirler gelir.

Son bölümde neler oldu?

Raşi ve Hetal Urmi’yi  Raşi’nin odasına götürürken Urmi parayı gömdüğünü mırıldanıyor. Kinjal onu duyar ve parayı bulmaya karar verir. Ahem hala uyuyor ve Gopi Ahem’in sindor sürdüğünü hayal ederken en sevdiği yeşil elbiseyi giymeyi düşünüyor. Gopi mutfağa gittiğinde Hetal ve Koki’nin birbirinden uzak halde çalıştığını görüyor. Raşi mutfağa gelir ve Urmi’yi yatırdığını söyler. Koki Holi kıyafetiyle geldiği için onu azarlarken Raşi boyalı ellerle duvara dokunur. Koki daha fazla sinirlenir. Hetal ondan sakin olmasını ister ve boyanın çıkacağını söyleyerek Meti’den solisyon getirmesini ister. Koki sebebsiz yere kimseye kızmadığını söylerken Urmi’nin sesi duyulur.

Urmi ve Dawal dünden kalmışlar ve hala sıkıntı yaşatıyrlar. Raşi Urmi’nin ağzını kapamaya çalışır. Koki sinirlenir ve ayrılır. Gopi Methi’nin yanına gider ve Ahem’in sevdiği yemeği akşam yemeğine yapmasını ister. Bu sırada Ahem gelir ve başının çok ağrıdığını söyler. Gopi’den çay getirmesini ister. Gopi yaşadıkları anları hatırlayarak kızarırken AHem bir şey hissetmiyor. Koki ve Hetal aralarındaki huzursuzlukları eşleriyle paylaşırlar.

Koki AHem’in Hetal de Jigar’in iş konumları hakkında görüşürler. Jiar ve Raşi arasındaki huzursuzluk sona ermiştir. Raşi bu fırsatı iyi değerlendirir ve dondurma yemek istediğini söyler. Raşi Hetal’i de ikna etmeyi başarır. Onlar dondurma için çıkarlar ancak Raşi yemek için de ısrar edince restorana gitmeye karar verirler. Hetal eve haber verelim derken Raşi Meti’yi arar ve yemek için gelmeyeceklerini söyler. Kokila ve evdekiler yemek için oturduklarında Hetal ve ekibinin olmadığını fark eder. Meti onların yemeğe gittiklerini söyler. Koki hiç bir şey yemeden kalkar. Bir süre sonra Hetal ve ekibi gelirler.

Gopi Raşi’ye dert yanarken Raşi bildiğiniz gibi Gopi’yi azarlar. Gopi Koki’ye yemek yiyecek misiniz diye sorar. Koki acıkınca yiyeceğini söyler. Koki Ahem’e dün sabah verdiğim görevleri yerine getirdin mi diye sorar. Ahem endişeyle ne görevi der. Koki arabaları bahçeden çekecektin derken Ahem öğleden sonra ne yaptığımı hatırlamıyorum der. (Haydaaaa yani Gopi ile yaptıkları güme gitti) Gopi odasında Ahem için süslenir. Makyajını yapar ve mücevherlerini takınır. Ahem gelir ve onu görmezden gelir. Başının çok ağrıdığını ve öğleden sonra yaşananları hiç hatırlamadığını söyler.Ondan yatağını hazırlamasını ister. Gopi zavallısı yıkılmıştır. Ahem uyurken Gopi ağlıyor. Urmi rüyasında çantasının bir kuyuya düştüğünü görür ve telaşla uyanır. Hemen Raşi’yi arar ve parasını çaldığını söyler. Raşi dün elinde çamur vardı herhalde çantayı bahçeye sakladın der.

Bir yolunu bulup bahçeyi kazacaklarını söyler. Gopi Ahem’e hangi elbiseyi çıkarmamı istersin diye sorar. Ahem her zaman hazırlarken şimdi neden soruyorsun diye kızar ve mavi tişört ve siyah pantolonu çıkarmasını ister. Gopi hazırlayıp çıkarken Ahem onu elinden tutar ve dün olanlar için özür dilerim der. Ahem başka bir şey için özür dilemiştir. Gopi sahte bir gülümseme verir ve odadan çıkar. Gopi mandire gidip idolün karşısında söyleniyor. Ona isim vermeden Ahem’i şikayet ediyor. Bu sırada Ahem gelir ve ondan yeşil çayını getirmesini ister. Gopi yeşil çayla birlikte Ahem’in yanına gider. Fincan yere düşüp kırılır. Ahem onu toplamaya çalışırken elini keser. Gopi ona müdahale ederken Ahem sabah kahvaltısını dışarıda yiyeceğini söyleyip ayrılır.

Koki Ahem’i sorar. Gopi yemek yemeden ayrıldığını ve dışarda yiyeceğini söyler. Koki dışarıda yemenin alışkanlık olduğunu söyler. Kapı çalar. Urmi elinde saksı çiçekleriyle görünür. Bunları bahçeye dikmek istediğini söyler. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri