Ana SayfaMagazinMasum fragmanı yayınlandı

Masum fragmanı yayınlandı

Masum fragmanı yeni bölüm için yayınlandı. Masum fragmanı 154. bölüm hakkında yeni fragmanda önemli ipuçları veriyor.

Masum fragmanı yeni bölüm için yayınlandı. Masum fragmanı 154. bölüm hakkında önemli ipuçları veriyor. Her gün gündüz kuşağında Kanal 7’de yayınlanan Hint dizisinin yeni bölümünde Ahem ile Gopi uzun bir aradan sonra yenide aynı yatakta uyumaya başlıyor.

Masum fragmanı 155. bölüm fragmanı da yayınlandı

Masum fragmanı pazar

Masum dizisinin 154. bölüm fragmanında Ahem ve Gopi uzun bir aranın ardından yeniden aynı yatakta uyurlar. Raşi Gopi’nin Ahem ile barışmasını hazmedemedi. Ona olan ilgi Raşi’yi rahatsız etmekte. Hemen annesini arar ve rahatsızlığını dile getirir. Urmi de hazır bekliyormuş gibi hemen bir plan yapar ve kızına söyler. Raşi erken saatte ailenin dua ettiği mandire gider ve orada dua etmeye başlar. Arkasında Modi ailesinin geldiğini bilse de dua etmeyi sürdürür. Gopi ve bebeği için dua eden Raşi özellikle Hetal’in takdirini kazanır.

Parag ile Jigna’nın samimi hareketleri Koki’yi rahatsız ederken Parag kendisine çok sevdiği dergiyi hediye eden Jigna’ya teşekkür ederken ikili el ele tutuşur.

Masum yeni bölüm fragmanında yaşananlardan oldukça rahatsızlık duyan Koki yüz hareketleriyle her şeyi belli etmiştir. Ancak Jigna’nın niyeti sonradan ortaya çıkar. Modi ailesini toplayıp Koki ile Parag’ın evlilik yıl dönümlerinde sürpriz yapacağını söyler ve onlardan yardım ister. Herkes ona yardım konusunda hem fikir olur.

Gopi Koki ve Parag için hazırladığı çerçeveli fotoğrafı gösterir. Ahem hediyeyi çok beğenirken Gopi’den kırmızı bir sari giymesini ister. Jigna evde pasta olmadığın fark eder ve Parag ile birlikte çarşıya gider. Onlar pastayı alıp giderken Koki onları arabada görür. Koki hemen telefona sarılır ve Parag’dan baş ağrısını sorar. Parag şimdi daha iyi olduğunu ve evde dinlendiğini söyler. Koki ilaç alıp geleceğini söyler ve telefonu kapatır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri