Ana SayfaMagazinMasum fragmanı 159. bölüm için yayınlandı! Yeni fragmanda Raşi'nin mutluluğu görülmeye değer

Masum fragmanı 159. bölüm için yayınlandı! Yeni fragmanda Raşi’nin mutluluğu görülmeye değer

Masum 159. bölüm cuma fragmanı yayınlandı. Cuma fragmanında Raşi kuyudan kurtulmanın mutluluğunu yaşıyor. Masum yeni fragmanı izle.

Masum 159. bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Masum Cuma günü bölümünde neler olacak işte yeni fragman bu konuda bilgiler veriyor. Çukur’dan kurtulan Raşi’nin mutluluğu ne kadar uzun sürecek acaba? 25 Ağustos Cuma Masum fragmanı sizlerle.

Masum fragmanı izle Cuma günü Masum’da büyük sürpriz ne? Masum dizisinde Urmila hediyeleri düşünerek Kinjal’i rakhi törenine gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Kinjal gitmemekte kararlıdır.

Masum 28 Ağustos yeni fragmanı haberinin detayları başlıyor.

Masum cuma fragmanı izle

Dawal rakhi için para zarfı hazırlamakta ve Gopi hamile olduğu için ona daha fazla para koyar. Urmi onu gizlice izlerken Raşi’ye az para koyması zoruna gider. Ahem Gopi’den turşu tarifi isteyerek onunla şakalaşır. Gopi mutlu olur. 

Urmi sonunda Kinjal’i ikna eder ve birlikte Modi evine giderler. Urmi ve Dawal içeri girse de Kinjal kardeşlerine rakhi (kutsal olduğuna inanılan bileklik) bağlayıp gideceğini söyleyerek içeri girmez. Ancak Gopi onu ikna der ve içeri alır.

Masum yeni bölüm özetinde Kinjal Ahem ve Jigar’a üzerinde resimleri olan bilekliklerini taktıktan sonra Koki Methi’den hediyeleri getirmesini ister ancak Kinjal hediye istemediğini söyleyerek Urmi’yi şok eder. Urmi  para zarflarındaki paraları değiştirir. Ancak kazdığı kuyuya düşer ve Raşi’ye sadece bozuk para olan zarf gider.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri