Ana SayfaMagazinMasum fragmanı 221. bölüm izle! Masum Perşembe fragmanı

Masum fragmanı 221. bölüm izle! Masum Perşembe fragmanı

Masum 221. bölüm fragmanı izle. Masum dizisinin perşembe fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum fragmanı izle. Rashi’nin suratına çay fırlatan Kokila evde büyük kargaşa yaratmaya devam ediyor.

Masum dizisinin 29 ekim Perşembe bölümünde neler olacak, izleyenleri ne tür sürprizler bekliyor merak ediliyor. Yayınlanan yeni fragman yeni bölümün ipuçlarını veriyor.

Masum 221. bölüm fragmanı izle

Yeni bölümde konakta gezen bir zehirli yılan evde büyük korkuya neden oluyor. Rashi’nin suratına çay fırlatan Kokila evde büyük kargaşa yaratmaya devam ediyor.

Yeni fragmanda Koki Kinjal’a yardım etmeyi kabul etmez. Dawal’a destek olarak rahat edebileceklerini söyler. Dawal’ı dükkan konusunda taktir eder ve borcuna sadık olduğunu söyler. Bu sırada Gopi gelir ve okuldaki sorundan bahseder. Koki bu sorunu çözdükten sonra Kinjal’in meselesini halledeceklerini söyleyerek okula giderler. Koki öğretmen ve yöneticilere sert çıkarken öğretmen kendini savunur. Kinjal okula gelen diğer ailelere bakar ve Koki’ye kreş açacağını söyler.

Masum 221 bölüm fragmanı izle. Hetal para konusunda onu destekleyeceğini söylerken Şirag ve Parag da yardım konusunda hem fikirdirler. Koki Gopi’ye bakar ve ona yardım edecek misiniz diye sorar. Gopi Kinjal’in çok heyecanlı olduğunu ve ona destek olmaları gerektiğini söyleyerek Kinjal’i destekleyeceğini belirtir. Kinjal mutlu bir şekilde evine gider. Hetal Koki’yi Kinjal konusunda iknaya çalışırken Koki Kinjal’in heyecanlı olduğunu ancak heyecanı bittiğinde bütün işleri Gopi’ye yüklemesinden korktuğunu söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri