Masum 223. bölüm cumartesi fragmanı izle. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum dizisi için yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masum yeni fragmanı izle.

Reklam

Radha Ahem’in kendisinin büyük aşığı sanmaya başlıyor. Bu arada boş durmayan Raşi de Radha’ya büyük bir oynamanın peşinde.

Masum 223. bölüm fragmanı izle

Koki karşısında Urmi ve sakallı adamı görünce şaşırır. Urmi sevinç çığlığı atarak Gopi’ye koşar ve sakallı adamın Gopi’nin babası olduğunu söyler. Başta Koki olmak üzere hiç kime Urmi’ye inanmamıştır. Urmi’nin yine sinsi bir plan yaptığını düşünüyorlardır. Koki bu zamana kadar Gopi’nin ailesinin öldüğünü söyleyen Urmi’ye asla inanmayacaklarını söyler. Adam ellerini katlayıp ağlamaya başlar. Ancak Ahem adam ve Urmi’den evi terk etmelerini ister. Adam ve Urmi kapı dışarı edilirler. Urmi kimsenin ona inanmayacağını anlar ve adamla birlikte ayrılır.

Masum fragmanı izle cumartesi! Masum 223. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum’un yeni fragmanı.

Gopi’nin babasına çok düşkün olduğunu ve bıyıkları ile oynamayı çok sevdiğini söyler. Gopi’nin babası bu yüzden bıyıklarını kesmeden muhafaza ettiğini söyler. Ardından baba kız kucaklaşır. Gopi annesini merak eder. Adam daha sonra tanıştıracağını söylerken yüzündeki sevinç kaybolur. Ertesi gün babası Gopi’nin kız kardeşi Rada ve annesi ile birlikte Modi evine gelir. Gopi’nin annesi ve Rada birbirlerine bağlı bir şekilde çıkarlar. Gopi annesini görünce ona doğru koşar ancak annesi Mira’ya Gopi diye sarılır.