Ana SayfaMagazinMasum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle: Ahem Mira'nın eşyalarını yaktı!

Masum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle: Ahem Mira’nın eşyalarını yaktı!

Masum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle. Mira davranışlarıyla ailesini çıldırtırken babası Ahem sonunda dayanamadı ve ona ait ne varsa yaktı. Masum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle.

Masum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle. Masum yeni fragman yayınlandı. Mira davranışlarıyla ailesini çıldırtırken babası Ahem sonunda dayanamadı ve ona ait ne varsa yaktı. Evet yanlış duymadınız. Masum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle: Ahem Mira’nın eşyalarını yaktı! Cumartesi yeni fragman izle. Babası kızına ait evde onu hatırlatan ne kadar eşya varsa hepsini ateşe verdi.

Masum 13 Mart Cumartesi fragmanı izle

İçinde çok garip bir Gopi nefreti olan ve annesinin hapiste geçirdiği 10 yıl için onu suçlayan Mira sonunda Modi ailesinin her bir ferdinin nefretini kazanmayı başardı. Sonunda öyle bir şey yaptı ki bütün ailesi ona adeta düşman oldu.

Masum 354. bölüm tanıtım fragmanı izle. Mera sonunda Dharam ile evlendi. Tanışmaları bile olay olan Mera ile Dharam çiftinin evliliklerinin nelere gebe olduğu henüz belli değli. Ancak 11 Mart Perşembe günü için yayınlanan fragman pek çok soru işaretine ışık tutuyor.

Kardeşinin düğününe katılması bile büyük problem olan Mera acaba aslında kibin ekmeğine yağ sürüyor. “Planımız tıkır tıkır işliyor” diyen Gaura’nın hedefinde kim var? İşte 11 Mart Perşembe Masum yeni fragman videosu.

Masum son bölüm özeti

Modi ailesi yolda bir kadına çarpar. Kadını arabaya bindiren Gopi onu hastaneye götürmek ister nacak kadın bir şey olmadığını söyler. Gopi o zaman onu gideceği yere bırakacağını belirtir. Kadın bir yere gelir ve inmek istediğini söyler. Gopi kadının çocukları için bir şeyler alır. Kadın Gopi’nin bu davranışlarından etkilenmiştir. Modi ailesi Gaura’nın evine gelmeyi başarır. Karşılarında üzgün duran Gaura’yı görünce korkuya kapılırlar. Mira’nın nerede olduğunu sorarlar.

Mira merdivenlerden inerken herkes şoktadır. Gopi Mira’nın boynundaki mangalsutra ve alnındaki sindora dikkat çekerken Ahem evlendin mi diye sorar. Gaura ağlamaya başlarken Vidya’nın anne çığlığı Gaura’nın oyununu bozar. Vidya annesine sarılırken Gaura Mira’nın gelini olduğunu söyler. Modi ailesi beyinlerinden vurulmuşa dönerken Şaravan gelir. Arkasında Modi’nin az önce çarptığı kadın görünür. Kadın Şaravan’ın annesidir. Gaura kadının yanına gider ve Mira’yı göstererek onun yeni bahusu olduğunu söyler.

Mira Daram’ın koluna girer ve Modi’yi şoka uğratır. Kadın önce Koki’nin ayaklarına dokunur ardından Mira’nın ayaklarına dokunmak ister ancak Mira üzürüm kirlenecek diye kadınla dalga geçer. Şaravan bu terbiyesizliğe son vermelerini ister. Gaura annen bu eve girebilmesi için Vidya ile evlenmek zorunda kaldığını herkese anlatmasını ister. Şaravan söylediklerinin doğru olduğunu ancak Vidya’yı gerçekten sevdiğini kabul eder. Ahem Şaravan’ı tokatlamak ister ancak onu Gaura durdurur.

Gopi Mira’ya neden böyle bir şey yaptığını sorar. Mira beni görmezden geldiniz ben de istediğim adamla evlendim diye cevap verir. Koki Gaura’ya neden ailemi parçaladın diye tepki gösterir. Gaura senin yaptıkların yanında benim ki bir şey değil diyerek onu Karunaş’in odasına sürükler. Koki Karuneş’in fotoğrafını görünce şok olur. Gopi daha önce gördüğüm resim derken Koki ona inanmadıkları için özür diler.

Kokila bir yanlışlık var dese de Karineş onu amca olmaya zorlarsa daha önce yaptığı gibi kendisini yakıp intihar edeceğini söyler. Gaura yüksek sesle ağlamaya başlayınca Koki onu sakinleştirir. Koki Vidya’nın haldisi için onları davet eder ve ayrılır. Daram Karinaş rolünü oynayan gence çok iyi oynadın diyerek para verir.

Masum 11 Mart Perşembe fragmanı

Haldi töreni için Modi evine gelen Gaura Mira ile yakınlaşır. Vidya’ya haldi uygularken bilerek Mira’nın da yüzüne sürer. Yanlışlık oldu diye kendini savunsa da bir yandan da Mira’ya haldi sürülen genç kızın bir an önce evlendirilmesi gerekir diye mesaj verir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri