Ana SayfaMagazinMasum fragmanı izle! Masum 20 Kasım cuma fragmanı yayınlandı

Masum fragmanı izle! Masum 20 Kasım cuma fragmanı yayınlandı

Masum fragmanı izle. Masum fragmanı 243. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7'de yayınlanan Hint dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. 20 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde neler olacak sorusu Masum fragmanı ile yanıt buluyor.

Masum fragmanı izle. Masum fragmanı 243. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de yayınlanan Hint dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. 20 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde neler olacak sorusu Masum fragmanı ile yanıt buluyor.

Masum fragmanı izle

Masum adlı Hint dizisinin yeni fragmanında Raşi yine büyük bir oyun peşindeyken  Kokila da Umang’ın katilini bulur. Radha’nın hastanedeki odasında başlar. Doktor, Hasta Radha’nın iyi olduğunu, kısa sürede bilinci yerine geleceğini söyler.

Yeni fragmanda Gopi büyük gözyaşı döker. Kokila meseleye çok daha sakin baktığı için oldukça şüphecidir.

Gopi Kokila’nın emri ile Umang’ı telefonla arar. Gopi Umang’ı polise vereceğin, bir daha kardeşinin yanında ve yakınında görmek istemediğini açık açık söyler. Lakin Umang’ın istediği Modi ailesini rahatsız etmek olduğu için Radha’yı seviyor bahanesi ile Modilerin huzurunu bozmak için elinden geleni yapacak.

Masum 243. bölüm özetine haman aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Koki tüm aileyi toplar ve Umang’ı Kinjal’in öldürdüğünü söyler. Kinjal Umang Dawal’ın beynini yıkadığı için sinirlendim ve hesap sordum ancak onu öldürmedim diyerek yemin eder. Bu sırada Tripiti birileriyle telefonda konuşuyor.

Koki’nin dikkati Tripiti’ye yönelir. Tripti Rada’nın yanına gider ve Umang’ı hatırlatan şeyleri vermesini ister. Rada da ne kadar mücevheri varsa ona verir.

Raşi onları gizlice dinler ve Koki ile Gopi’ye Tripti’nin Rada’ya ait mücevherleri alıp gideceğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri