Ana SayfaMagazinMasum fragmanı izle! Masum 148. bölüm fragmanı 17 Ağustos Pazartesi

Masum fragmanı izle! Masum 148. bölüm fragmanı 17 Ağustos Pazartesi

Masum fragmanı izle! Kanal 7'nin Hint dizisi Masum 148. bölüm fragmanı 17 Ağustos Pazartesi için yayınlandı.

Masum fragmanı izle! Kanal 7’nin Hint dizisi Masum 148. bölüm fragmanı 17 Ağustos Pazartesi için yayınlandı.

Masum dizisinin 148. bölüm özeti ve yeni fragman videosu sizlere.

Masum 148. bölüm fragmanı

Gopi Ahem ile yaşadıklarını düşünerek hamile olup olmadığından şüphe duyar. Ahem ile mandirde karşılaşan Gopi onun bir şey söylemesini bekler. Ancak Ahem unuttuğunu söyleyerek uzaklaşır. Gopi holide yaşadıklarını hatırlamayan Ahem için üzgündür.

Gopi midesindeki rahatsızlıktan ve dinlediklerinden yola çıkarak iyiden iyiye hamile moduna girmiştir. Baa Gopi’den dolabını temizlemesini ister. Ayrıca sandığının da yerini değiştirmesini ister. Gopi elini sandığa attığında radyoda hamilelerin ağır yük kaldırmaması gerektiğini söyleyen programı hatırlar. Bu sırada içeri Raşi gelir. Gopi ondan sandığın yerini değiştirmesini ister. Gopi çamaşır yıkamaya gittiğinde deterjan kokusu onu rahatsız eder ve midesi bulanarak kusma hissi doğar. Gopi Raşi’den yine yardım ister. Raşi Gopi’nin kaytarmaya çalıştığını düşünür.

Yeni fragmanda Raşi annesini arar ve ona Gopi’nin yaptıklarından bahseder ve yardım ister. Urmi ne olduğunu anlamıştır. Raşi’den söylediklerini yapmasını ister. Raşi Gopi’den ağır bir kavanozu vermesini ister. Gopi alamayınca kendisi alır ve neden işlerden kaytarıyorsun diye sorar ve nedenini bildiğini söyler. Gopi merakla neden diye sorar. Raşi onun hamile olduğunu söylerken Gopi nereden bildin diye sorar. Raşi bununla şok olur ve Modi ailesini salona çağırarak Gopi’nin hamile olduğunu söyler. Ahem bu nasıl olur diye şok olurken Hetal ve Koki duygusallaşır.

Yeni bölüm fragmanında Koki Gopi’yi muayene için hastaneye götüreceğini söylerken Ahem ofiste işinin olduğunu söyleyerek gider. Ahem ofiste Gopi’nin nasıl hamile olabileceğini düşünürken holide yaşadıkları bir anı hatırlar. Raşi annesiyle pazarda buluşur. Urmi Raşi’ye Gopi hamile olunca bütün işleri sen yapacaksın diye onu gaza getirse de Raşi şimdi sadece bebeği düşünüyorum diye onu tiye alır. Ahem eve gelir ve hala kafası karışıktır. Gömleğini çıkardığında Gopi yeşil çay ile gelir. AHem’in omzuna merhem sürmek için gelir.

Masum yeni fragman: Ahem hamilelik meselesini sorar ancak Gopi utandığı için lafı geçiştirir. Ahem merhem sürülürken holide yaşadıklarını hatırlar ve Gopi’ye neden bu zamana kadar bir şey söylemedin diye tepki gösterir. Gopi anlatmaya çalıştığını ancak başaramadığını söyler. Ahem kendini kötü hisseder ve Gopi’ye sarılarak göz yaşlarını siler. Ahem duygularını anlamadığı için Gopi’den özür diler ve elini tutarak onu sevdiğini söyler. Ardından alnından öper. Gopi sevinçten ne yapacağını bilemez ve kızarır. Gopi gitmek ister ancak Ahem elini tutar. Gopi kaçar gibi dışarı çıkar ve mandire giderek Tanrı’ya teşekkür eder. Ertesi sabah Ahem erkenden uyanır ve eline aldığı gülü Gopi’ye vermek ister ancak Gopi uyanınca veremez. Urmi Raşi ile telefonda konuşurken ondan hamile kalmasını ve kendi çocuğuna bakmasını ister. Koki gelir ve ondan Gopi ile ilgilenmesini ister. Urmi sürekli Raşi’yi arar. Raşi telefonlardan bunalınca sesini Koki’ye benzeterek annesinden bir daha aramamasını ister. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri