Masum fragmanı izle. Masum yeni bölüm fragmanı büyük merakla bekleniyor. Masum 5 Kasım Perşembe yeni fragmanı izle. Gopi Ahem kendisinden ayrılacak diye büyük bir korkuya kapılır. Hatta bu korkusundan Ahem’e bahseder.

Reklam

Masum yeni fragmanında Ahem’e “Benden ayrılacak mısın” diye soran Gopi’nin yaşadığı endişe var.

Masum fragmanı izle

Masum dizisinin yeni bölümünde Urmi nafaka peşinde koşarken Koki de Gopi ile Radha’yı evden atar.

Gopi göz yaşları içinde odaya giderken Ahem senden boşanmak gibi bir niyetim yok diyerek Jigar’ın Raşi ile boşanmasına engel olmak için yalan söylediğini belirtir. Gopi şimdi daha büyük bir yanlış yaparak herkesi üzdüğünü söyler.

Masum yeni bölüm fragmanında Ahem Koki’ye Gopi’den ayrılmaktan vazgeçtiğini söyler. Koki bu ani değişikliği anlamaya çalışır. Gopi Rada’nın konuşmalara kulak misafiri olduğunu fark eder ve gece yanına giderek kapıyı üzerine kilitler. Rada önce yalan söyler ancak daha sonra Raşi ile Jigar’ın arasını açmak için neler yaptığını anlatır.

Masum fragmanı son bölüm özeti

Rashi ve Cigar’ın evliliği büyük bir tehlikeye girer. Gözyaşlarına boğulan Rashi annesini arayıp ondan yardım ister. Evde ise Tolu ve Molu’nun sütten kesilme töreni için hazırlık yapılır. Urmila Rashi’ye bu fırsatı iyi değerlendirmesini söyler. Urmila tören için Modi ailesinin evine gider. Bir yolunu bulup Cigar’la konuşan Urmila ondan Rashi’yi affetmesini ister. Cigar ve Rashi’nin arası düzelecek mi?