Ana SayfaMagazinMasum fragmanı izle! Masum 274. bölüm fragmanı pazartesi

Masum fragmanı izle! Masum 274. bölüm fragmanı pazartesi

Masum pazartesi fragmanı izle. Masum 274. bölüm fragman tanıtımı yayınlandı. Radha'nın Tripti ile ortaklaşa yaptıkları kötülük ortaya çıktı. Masum pazartesi fragmanı izle.

Masum pazartesi fragmanı izle. Masum 274. bölüm fragman tanıtımı yayınlandı. Radha’nın Tripti ile ortaklaşa yaptıkları kötülük ortaya çıktı ve Radha aileden sonunda dışlandı. Masum pazartesi fragmanı izle.

Masum fragmanı 274. bölüm izle!

Modi ailesi Kokila’nın hafızasına geri kavuşmasıyla adeta büyük bir aydınlanma yaşadı. Radha’nın Tripti ile kafa kafaya vererek yaptı kötülükler bir bir ortaya çıktı ve Modi ailesi sonunda Radha’dan kurtulmayı başardı.

Masum 274. Bölüm fragmanında Radha’nın aileye yaşattıklarının kısa bir özeti ve Koila’nın onlardan altığı intikamın kısa bir özetini bulabilirsiniz.

Masum fragmanı izle. Masum dizisinin 270. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de yayınlanan sevilen Hint dizisinde Kokila sonunda yaşadığı korku nedeniyle evden kaçar. Masum yeni bölüm fragmanını izle.

Radha’nın kötülükleri bitmek bilmezken hafızasını kaybeden Kokila şimdi de paranoyak oldu. Kokila’yı istediği gibi yönlendiren Radha başından büyük işlere kalmışmaya devam edidyor. Masum fragmanı 270. bölüm fragmanı izle.

Masum perşembe fragmanı izle! Masum 270. bölüm fragmanı

Radha ailesinin onu öldürmeye çalıştığı yalanına bir şekilde Kokila’yı inandırdı. Kokila da ölmemek için çareyi evden kaçmakta buldu.

Masum fragmanı izle. Masum fragmanı 269. Bölüm fragmanında Kokila artık evdeki herkesin katil olduğunu düşünmeye başlar. Masum 269. bölüm çarşamba fragmanını izle.

Masum fragmanı izle çarşamba! Yeni bölümde neler olacak?

Bunun nedeni de aslında Radha’nın ona verdiği yanlış ilaçardır. Masum fragmanında Urmila için büyük bir sürpriz söz konusuyken Modilerin evi Radha’nın bitmek bilmeyen kötülük oyunlarıyla iyice karışır.

Masum 268. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum dizisinde Kokila hala hafıza kaybı problemiyel savaşırken Radha’nın yaptığı kötülükler gün yüzüne çıkmak için fırsat kolluyor. Masum salı fragmanı izle.

Masum Salı fragmanı izle

Hafızası geri gelmediği için ailesinden bazılarını hatırlayamayan Kokila en sonunda Ahem ile Gopi’yi polise şikayet eder. Olay o kadar büyür ki Gopi ve Ahem polis tarafından tutuklanır.

Masum salı fragmanındaki detaylar yeni bölüm hakkında önemli detaylar veriyor.

Son bölüm özeti

Masum fragmanı izle. Masum 266. bölüm pazar fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda düzenlenen doğumgünü büyük ses getireceğe benziyor. Masum pazar fragmanı izle.

Masum pazar fragmanında Kokila hafızasını geri kazanıp Radha’yı hatırlayacak mı? Masum yeni fragmanı izle.

Kokila Radha’nın yaptığı kötülüklere şahit olan tek kişi. Ancak o günü hatırlaması içni önce hafızasını geri kazanması gerekiyor.

Kokila’nın bir an önce hafızasına kavuşması için dualar edildi. Mira’nın aileye geri dönmesi adına bir pasta kesildi. Radha’nın Mira’nın kaybolmasındaki payı üzerine derin bir araştırma yürütülüyor. Gerçek ne zaman ortaya çıkacak merakla bekleniyor.

Son bölümde neler oldu?

Masum 265. bölüm fragmanı izle. Masum 12 Aralık Cumartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mira’nın yoğun bakımda olması Radha’nın aklını iyice kurcalar. Onu öldürmek isteyen Radha ne yapacak? Masum fragmanı izle.

Masum 265. bölüm fragmanı cumartesi

Ahem ve Gopi sonunda kızları Mira’ya kavuşurken Radha’nın yaptığı kötü planlardan henüz habersizdirler.

Masum 265. bölüm fragmanı dizinin cumartesi günü yayınlanacak bölümü hakkında önemli ipuçları veriyor. Masum yeni fragmanda Radha Mira’yı öldürmeye çalışırken yakalanacak mı?

Masum cuma fragmanı izle. Kanal 7 Hint dizisi Masum için yeni bölüm fragmanı 264. bölüm hakkında önemli bilgiler veriyor. Kokila’nın yaşadığı hafıza kaybı, Radha’nın kötülükleri ve daha fazlası Masum 10 Aralık Perşembe 264. bölüm fragmanında yayınlandı.

Bir ara Gopi’ye çok kötü davranışlarda bulunan Ahem ise diz çöküp Gopi’den bu kez özür dileyecek.

Kendine bir kötülük arkadaşı bulan Radha, Tripti ile bir olup Mira’yı hastanede boğmaya çalışır. Çünkü Radha’nın hayatta kalması demek Radha’nın kötülüklerinin ortaya çıkması demek.

Masum fragmanı izle! Masum 264. bölüm fragmanı

Bir ara Gopi’ye çok kötü davranışlarda bulunan Ahem ise diz çöküp Gopi’den bu kez özür dileyecek.

Hafızasını kaybeden Kokila bu kez de kendi odasında baygın halde bulunur. Herkes ondan bir an önce toparlanıp Radha’nın yaptığı kötülükleri bir bir anlatmasını beklemektedir.

Masum perşembe fragmanında neler olacak merak konusu. İşte hemen ayağıda yer alan fragman videosu bu soruya ışık tutuyor.

Radha ve Jigar evlenecek mi merak konusuydu. Kokila’nın hafızası düzelince bütün gerçekler ortaya çıkar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri