Ana SayfaMagazinMasum perşembe fragmanı yayınlandı

Masum perşembe fragmanı yayınlandı

Masum fragmanı izle perşembe. Kanal 7'nin Hint dizisi Masum fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanı izle.

Masum 312. Bölümde Radha’nın artık bebeği doğar. Bebeğin başkasından olduğunu ise henüz kimse bilmiyor. Masum fragmanı izle perşembe. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum fragmanı yayınlandı. Masum yeni bölüm fragmanı izle.

Masum 132. Bölüm fragmanında Radha ile Jigar’ın bebeği dünyaya gelir. Ancak Kokila bebeği alıp Paridi’ye verir. Zaten Radha’nın bebeğinin sahibi de Jigar değildir.

Masum perşembe fragmanı izle

Masum 311. bölüm fragmanını izle! Masum çarşamba fragmanı az önce yayınlandı. Ahem ile Gopi Amerika’ya mı yerleşiyor? İşte Masum çarşamba günü fragmanı.

Kokila kötülükler kraliçesi Radha’yı bağlayıp odaya kapatırken yeni fragmanda Pari’nin de Jigar’ın darısı olmayı başardığı görülüyor.

Modi ailesinde hareketli günlerin yaşandığına şahit oluyoruz. Ahem Gopi ile birlikte aileyi terk ederek Amerika’ya gitmenin planlarını yapmaktadır.

Artık evde hem Gopi hem de Pari Radha’ya karşı ortak hareket etmeye başlıyor.

Masum dizisinin yeni fragmanında Rada eline bir bıçak alır ve bebeğini öldüreceğini söyler. Koki ne dersen yapacağız diyerek bıçağı elinden alır. Ardından Rada’nın kendine zarar vermesini önlemek için odasındaki bazı eşyaların kaldırılmasını ister. Rada odasında dımdızlak kalır. Koki Pari ve Jigar’ı durdurur bu gece birlikte kalabileceklerini söyler. Pari kızarırken Rada onları duyar ve gecelerini mahvedeceğini söyler. Onlar odalarına giderken Rada durdurur ve Raşi’yi hatırlatır. Koki onu dinlememesini ister. Jigar odasına gider ve Raşi’nin resmine bakarak üzülür. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri