Ana SayfaMagazinMasum fragmanı! Masum 150. bölüm fragmanı ve özeti

Masum fragmanı! Masum 150. bölüm fragmanı ve özeti

Masum fragmanı izel 19 Ağustos salı fragmanı ve özeti yayınlandı. Kanal 7'nin Hint dizisi Masum için yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Masum fragmanı izel 19 Ağustos salı fragmanı ve özeti yayınlandı. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum için yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ahem chat sürprizinden haberdar edilmediği için Gopi’ye biraz sinirlenir. Bebek için Ahem’in kanepede uyuması Gopi’nin kafasında soru işareklerine neden olur.

Masum 18 Ağustos salı fragmanı

Ahem’in tepkisi sabah kahvaltısında da devam eder. Kahvaltıyı yapmadan giden Ahem herkesi şaşırtırken Gopi de kahvaltı yapmadan kalkar. Koki Raşi’den Gopi’nin saçlarına yağ uygulamasını ister. Raşi Gopi’nin saçlarına masaj yaparken Gopi hıçkıra hıçkıra ağlar. Ahem’in onu sevmediğini bebek için ilgi gösterdiğini söyler. Raşi ondan ağlamamasını ister.

Ahem chat(sohbet) kutusu sürprizini Gopi’ye göstermediği için sinir olmuştur. Gopi Raşi’nin Ahem bebek için seninle ilgileniyor dediği sözlerini düşünerek üzülürken gece Ahem bebeğe zarar vermemek için kanepede uyumuş bu da Gopi tarafından yanlış anlaşılmıştır.

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 19 Ağustos Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 150. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrolünde Giaa Manek var

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Masum dizi özeti

Masum dizisinin özeti şu şekilde: Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri