Ana SayfaMagazinMasum fragmanı Raşi öldü mü? Raşi neden öldü?

Masum fragmanı Raşi öldü mü? Raşi neden öldü?

Masum fragmanı Raşi öldü mü? Raşi neden öldü? Masum yeni fragmanında Masterji'nin kaçırdığı Gopi'yi kurtarmak isteyen Raşi ölüyor. Masterji'nin saldırısına uğrayan Raşi hayatını kaybediyor.

Masum fragmanı Raşi öldü mü? Raşi neden öldü? Masum yeni fragmanında Masterji’nin kaçırdığı Gopi’yi kurtarmak isteyen Raşi ölüyor. Masterji’nin saldırısına uğrayan Raşi hayatını kaybediyor.

İşte Raşi’nin öldüğü bölümden bir parça.

Masum Raşi öldü mü?

Masum 281. bölüm fragmanı izle! Masum pazartesi fragmanı Raşi öldü mü? Masum pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Raşi öldü mü?

Hint dizisi Masum 281. Bölüm Fragmanı – 28 Aralık Pazartesi günü için yeni tanıtım videosu yayınlandı. Gopi Masterji tarafından kaçırılır. Raşi onu kurtarır ama Masterji’nin ölümcül darbesiyel bir anda yere yığılır.

Masum fragmanında Raşi öldü mü büyük merak konusu. Masterji Raşii’yi öldürdü mü? Eve bir ajan gibi sızan ve Gopi’ye aşık olan sapık öğretmen Masterji Raşi’yi öldürüyor mu? Bu sorunun yanıtı evet. Masum dizisinde Raşi kendini adeta feda ederek Gopi’nin önüne atlamış ve Anurag’ın sopalarına maruz kalarak ağır yaralanmıştı. Hastaneye götürülen Raşi malesef kurtarılamaz ve ölür. Ölümünün ardından Modi evine götürülen Raşi için tören yapılır. Urmila Raşi’nin ölümünden Gopi’yi sorumlu tutarken çocukların Modi evinde kalamayacağını söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri