Ana SayfaMagazinMasum 281. bölüm fragmanı izle! Masum pazartesi fragmanı Rashi öldü mü?

Masum 281. bölüm fragmanı izle! Masum pazartesi fragmanı Rashi öldü mü?

Masum pazartesi fragmanı izle! Masmum 281. bölüm fragmanı yayınlandı. Hint dizisi Masum yeni fragmanı izle. Rashi öldü mü?

Masum pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Rashi öldü mü_ Hint dizisi Masum 281. Bölüm Fragmanı – 28 Aralık Pazartesi günü için yeni tanıtım videosu yayınlandı. Masum dizisinde Raşi kendini adeta feda ederek Gopi’nin önüne atlamış ve Anurag’ın sopalarına maruz kalarak ağır yaralanmıştı. Hastaneye götürülen Raşi malesef kurtarılamaz ve ölür. Ölümünün ardından Modi evine götürülen Raşi için tören yapılır. Urmila Raşi’nin ölümünden Gopi’yi sorumlu tutarken çocukların Modi evinde kalamayacağını söyler. İşte yeni bölüm fragmanı.

Masum pazartesi fragmanı izle

Masum fragmanında Rashi öldü mü büyük merak konusu. Masterji Rashi’yi öldürdü mü? Eve bir ajan gibi sızan ve Gopi’ye aşık olan sapık öğretmen Masterji Rashi’yi öldürüyor mu? İşte yeni fragman videosu.

Masterji Masum yeni bölüm fragmanında Ahem’i ortadan kaldırmanın hesaplarını yapmaya başlar. Masum pazar günü fragmanında neler yaşanacak? Yeni fragman bu soruna ışık tutuyor.

Masum pazar günü fragmanı izle

Masum 280. bölüm fragmanında Gopi’ye iyice aşık olan Masterji, onu Ahem’den ayırmak için çok tehlikeli bir plan yapar.

Masum cumartesi fragmanı izle. Masum 279. bölüm tanıtım fragmanında Urmi ve Rashi neredeyes öldürülüyordu. Masum 279. bölüm cumartesi fragmanı Marterji’nin ailenin başına açtığı dertlere odaklanıyor.

Masum cumartesi fragmanı izle

Masum cumartesi fragmanında Mira’nın öğretmeni olan Masterji’nin büyük kötülükleri gün yüzüne çıkıyor. Gopi’ye duyduğu karşılıksız aşk ailenin üzerine bir kara bulut gibi çöktü.

İşte Masum 279. bölüm cumartesi fragmanından kısa kesit videosu.

Masum 278. bölüm fragmanı izle. Masum adlı dizisinin cuma günkü bölümünde neler olacağı yeni fragmanda anlatılıyor. Masum tanıtım fragmanı yayınlandı. Masterji Gopi’ye aşık olur ve Ahem’i kendine düşman olarak görür. İşte yeni fragmanı.

Masum 278. bölüm fragmanı izle

Masum dizisinde nur topu gibi yeni bir belamız olmuştur. Masterji adlı öğretmen Radha’yı sınavlara hazırlarken bir anda Gopi’ye aşık olur. Gopi’yi elde etmek için de Ahem’e düşmanlık besler ve onu bitirmeye çalışır.

Masum yeni fragmanda neler olacak. İşte yeni bölüm fragmanının videosu.

Masum fragmanı izle perşembe! Masum 277. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında. Gopi’nin Mira’yı sınava hazırlaması için tuttuğu gözlüklü öğretmen büyük bir gizem konusudur. Mira’nın zorlu sınavı geçmesi için sınav sorularını çalaşan bu gözlüklü adam kim?

Ahem ayrıca Gopi’nin yeni öğretmen Masteji ile yakınlaşmasını da kıskanmaya başlar. Ahem ile Gopi yıllarca ayrı kalmanın acısını çıkarmak isterken öğretmeni Gopi’ye aşık olması yeni bölüm fragmanının büyük sürprizi.

Masum fragmanı izle perşembe! Masum 277. bölüm fragmanı

Masum 277. bölüm fragmanında gözlüklü öğretmen damga vurdu. Gopi’ye kızının sınavı geçmesi için söz veren ve garip hareketleriyle dikkat çeken öğretmenin geçmişi merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri