Ana SayfaMagazinMasum fragmanı izle! Masum 277. bölüm fragmanı perşembe: Gizemli öğretmen kim?

Masum fragmanı izle! Masum 277. bölüm fragmanı perşembe: Gizemli öğretmen kim?

Masum pazartesi fragmanı izle. Masum 274. bölüm fragman tanıtımı yayınlandı. Radha'nın Tripti ile ortaklaşa yaptıkları kötülük ortaya çıktı ve Radha aileden sonunda dışlandı. Masum pazartesi fragmanı izle.

Masum fragmanı izle perşembe! Masum 277. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında. Gopi’nin Mira’yı sınava hazırlaması için tuttuğu gözlüklü öğretmen büyük bir gizem konusudur. Mira’nın zorlu sınavı geçmesi için sınav sorularını çalaşan bu gözlüklü adam kim?

Ahem ayrıca Gopi’nin yeni öğretmen Masteji ile yakınlaşmasını da kıskanmaya başlar. Ahem ile Gopi yıllarca ayrı kalmanın acısını çıkarmak isterken öğretmeni Gopi’ye aşık olması yeni bölüm fragmanının büyük sürprizi.

Masum fragmanı izle perşembe! Masum 277. bölüm fragmanı

Masum pazartesi fragmanı izle. Masum 274. bölüm fragman tanıtımı yayınlandı. Radha’nın Tripti ile ortaklaşa yaptıkları kötülük ortaya çıktı ve Radha aileden sonunda dışlandı. Masum pazartesi fragmanı izle.

Masum fragmanı 274. bölüm fragmanı izle! Masum Pazartesi fragmanı

Modi ailesi Kokila’nın hafızasına geri kavuşmasıyla adeta büyük bir aydınlanma yaşadı. Radha’nın Tripti ile kafa kafaya vererek yaptı kötülükler bir bir ortaya çıktı ve Modi ailesi sonunda Radha’dan kurtulmayı başardı.

Masum 274. Bölüm fragmanında Radha’nın aileye yaşattıklarının kısa bir özeti ve Koila’nın onlardan altığı intikamın kısa bir özetini bulabilirsiniz.

Masum pazar günü fragmanı yayınladı. Masum 273. bölüm fragmanı izle. Raşi annesini evde hırsızlık yaparken görünce hayatında ilk kez annesine karşı gelir ve onu evden kovar. Masu 273. bölüm fragmanı izle.

Masum perşembe fragmanı izle. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum perşembe fragmanı yayınlandı. Dizisinin yeni bölümünde Kokila korktuğu için evden kaçıyor. Masum perşembe fragmanı izle.

Masum yeni fragmanı izle. Masum dizisinin 270. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de yayınlanan sevilen Hint dizisinde Kokila sonunda yaşadığı korku nedeniyle evden kaçar. Masum yeni bölüm fragmanını izle.

Masum yeni fragmanı izle

Radha ailesinin onu öldürmeye çalıştığı yalanına bir şekilde Kokila’yı inandırdı. Kokila da ölmemek için çareyi evden kaçmakta buldu.

https://www.youtube.com/watch?v=j1CrGoXX-iU&t=1s

Radha’nın kötülükleri bitmek bilmezken hafızasını kaybeden Kokila şimdi de paranoyak oldu. Kokila’yı istediği gibi yönlendiren Radha başından büyük işlere kalmışmaya devam edidyor. Masum fragmanı 270. bölüm fragmanı izle.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri