Masum pazartesi fragmanı izle. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum için yeni fragman yayınlandı. Yeni fragmanda neler var. İşte 4 Ocak pazartesi fragman tanıtım videosu.

Reklam

Masum pazartesi fragmanı izle

Jigar yeni bölüm tanıtım fragmanında da görüldüğü gibi artık Pari’yi istemiyor. Gopi ise Pari ile ilgili büyük gerçeğin peşine düşer. Pari de boş durmaz ve Jigar’ı elde etmek için elinden geleni yapar.

Masum 3 ocak 287. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum pazar günü fragmanında neler olacağının ipuçlarını yeni fragmanda bulabilirsiniz.

Kokila Raşi’nin ölümünün ardından Jigar’ı başka biriyle evlendirmenin zamanının geldiğini düşünür. Bunun için de aklına gelen ilk isim Pari’dir. Peki ama Pari hem aile hem de Jigar için doğru kişi mi gerçekten?

Masum pazar fragmanı izle

Masum yeni fragmanda Raşi neden öldü sorusunu merak edenler bir ipucu arıyor. Ancak senaryo gereği Raşi ölmek zorundaydı. Masum fragmanı izle perşembe! Raşi neden öldü diye merak edilirken Masum 284. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum fragmanı perşembe izle.

Raşi’nin ölümünün ardından Jigar Paradhi ile zorla evlenirken gözyaşlarına da hakim olamaz. Raşi’yi çok ama çok özlediği her halinden belli olan Jigar, beklenmeyen anda gelen ölümle büyük bir yıkım yaşar.

Masum fragmanı perşembe bölümü izle

Masum fragmanı perşembe bölümü için yayınlandı. Perşembe günü dizinin 284. bölümünde neler yaşanacak merakla bekleniyor. Yeni tanıtım fragmanı da bu konuda Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum hakkında önemli ipuçları veriyor.

Masum Raşi neden öldü?

Masum fragmanında Raşi öldü mü büyük merak konusu. Masterji Raşi’yi öldürdü mü? Eve bir ajan gibi sızan ve Gopi’ye aşık olan sapık öğretmen Masterji Raşi’yi öldürüyor mu? Bu sorunun yanıtı evet. Masum dizisinde Raşi kendini adeta feda ederek Gopi’nin önüne atlamış ve Anurag’ın sopalarına maruz kalarak ağır yaralanmıştı. Hastaneye götürülen Raşi malesef kurtarılamaz ve ölür. Ölümünün ardından Modi evine götürülen Raşi için tören yapılır. Urmila Raşi’nin ölümünden Gopi’yi sorumlu tutarken çocukların Modi evinde kalamayacağını söyler.