Masum dizisinin perşembe günü bölümü için yeni fragman yayınlandı. Günlerdi kuyuda mahsur kalan Raşi yeni fragmanda kurtuluyor. İşte Masum 158. bölüm perşembe fragmanından detaylar.

Reklam

Masum perşembe fragmanı

Gopi günlerdir kuşuda mahsur kalan Raşi’yi harekete geçirmek için şarkı söyler. Raşi Gopi’nin şarkısına karşılık verdiğinde herkes sevinir. Çukur açan makine arızalanınca herkesi korku sarar. Kurtarma ekibi tamirin en az 8 saat süreceğini ve yenisinin de olmadığını söyler. Gopi Ahem’den bir şey yapmasını isterken Ahem çekiciyi görür ve bir fikir edinir. Çekici kuyuya ipi salacak ve daha sonra Raşi’yi çekecektir. Raşi’den gelen ipe tutunmasını isterler ancak Raşi’nin elleri tutmuyor. Jigar ve Gopi’nin telkinleri ile Raşi ipe tutunabilir. Raşi nihayet kurtarılır.

Raşi kurtulur

Herkes Raşi’yi öper, kucaklar. Basın Raşi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışır. Jigna ve Samir evden ayrılırken Raşi ve Gopi’nin onun nimetlerini alırlar. Urmi ise çektiği bunca sıkıntıya rağmen ünlü olmanın peşinde. Ertesi gün eve gelen basın mensuplarına kapıyı Koki açar. Basın onunla röportaj yapmak ister ancak Koki müsade etmez ve gitmelerini ister. Urmi gelir ve onları kendisinin çağırdığını söyler.