Masum salı fragmanı izle. 8 Aralık Salı fragmanı yayınlandı. Kanal 7 Hint dizisi Masum için 8 Aralık yeni bölüm fragmanını izle.

Reklam

Masum dizisinin 263. bölüm perşembe fragmanı da yayınlandı.

Ve Masum dizisinde büyük düğüm Kokila’nın hafızasını hatırlamasıyla çözülür. Kokila Mira’yı hatırlar ve bu durumdan en büyük korkuyu duyan kişi Radha olur.

Masum 261. bölüm fragmanı: Masum salı fragmanı izle

Kokila’dan önce Radha’nın aileye nasıl zararlar verdiğini öğrenen ilk kişi Gopi olur.

Yaşanan hafıza kaybı neredeyse dizinin bütün gidişatını etkileyecek cinsten. Gopi Meera’yı sahiplendikçe Radha’nın etekleri iyice tutuşur. Mira’nın geçmişi hatırlamasıysa yeni bölümün en büyük sürpriz olur.

Kokila’nın yaşadığı hafıza kaybı dizinin yeni bölümüne damga vururken Kokila Raşi için yeni damat adaylarının peşine düşer. Masum fragmanı izle.

Masum 260. bölüm fragmanı izle: Masum 7 Aralık pazartesi

Yaşanan hafıza kaybı neredeyse dizinin bütün gidişatını etkileyecek cinsten. Gopi Meera’yı sahiplendikçe Radha’nın etekleri iyice tutuşur. Mira’nın geçmişi hatırlamasıysa yeni bölümün en büyük sürpriz olur.

Gopi adını Gauri olarak bildiği Mira’dan olan biteni öğrenir ve Kokila’nın ona neden sahip çıkmaya çalıştığını anlayamaz. Yine de Kokila’nın bir bildiği olduğunu düşünen Ahem ve Gopi Mira’yı kendi evlerine alır. Kendine gelen Kokila hiç kimseyi tanımaz. Kokila yeni hayatına uyum sağlayabilecek mi?

Rada Gauri’yi hırsızlıkla suçlar

Masum dizisinde Koki Raşi’yi evlendirmeye karar verir. Raşi evlenmek istemediğini söylese de Koki o zaman ben bulacağım diye tepki verir. Raşi daha sonra annesini arar ve çözüm bulmasın ister. Rada eve gelince Koki haber vermeden gittiği için onu azarlar ve evi temizlemesini ister. Rada daha sabah temizledim dese de Koki ceza olarak temizlik yapmasını ister.

Bebek evliliği de işe yaramaz. Koki başının ağrıdığını söyleyerek odasına gider. Gauri daha önce böyle bir şey yaptıklarını hatırlar ve Gopi ile konuşmak ister. Rada Gopi’nin odasına gider ve Hetal’in onu çağırdığını söyler. Gopi gidince kendisi perdenin arkasına gizlenir. Gauri içeri girer ve Gopi’yi arar. Rada Gopi’nin mücevherlerini çıkarıp Gauri’nin arkasına atar ve ortaya çıkar. Burada ne yapıyorsun diye onu hırsızlıkla suçlar. Rada salona koşar ve Gauri’nin hırsız olduğunu söyler.