Masum fragmanı 225. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin Hint dizisi Masum 2 Kasım Pazar günü fragmanıyla sizlerle. Masum fragmanı izle.

Reklam

Evdeki adeta herkesi bir şekilde delirtmeyi başaran Radha bu kez de Ahem’e sardı. Daha önce Ahem’in kendisinden hoşladığını sanan Radha bu kez onun saçını çekti. Saçının Radha tarafından çekilmesi karşısında Ahem adeta çıldırdı. İşte Masum Pazar günü fragmanı.

Masum fragmanı ve son bölüm özeti

Daha önce hayatında hiç mikrodalga fırın görmeyen Radha, mutfağa girdiğinde mikrodalga fırından gelen sesle korkar. Bunu gören Hetal gülerek korkmasına gerek olmadığını söyler. Mikrodalga fırının nasıl çalıştığını ve ne için kullanıldığını anlatır.

Rada hayranı olan kişi ile buluşmak istediğini Raşi’ye söyler. Raşi hemen annesini arar ve yalanı için onu azarlar. Rada şimdi hayranı ile buluşmak istiyor diyerek Urmi’den sevgili ayarlamasını ister. Urmi tiyatrocu birini ayarlayacağını söyler. Rada Raşi’nin yanına gelir ve ondan sari ister. Raşi daha önce verdiklerini giyebileceğini söylese de Rada onlrın eski olduğunu ve daha yeni bir sari giymek istediğini söyler. Raşi dolabını açınca Rada en güzel elbisesini alır. Raşi sinir olsa da bir şey diyemez.