Ana SayfaMagazinMasum yeni bölüm fragmanı - 4 Ağustos Salı

Masum yeni bölüm fragmanı – 4 Ağustos Salı

Masum dizisinin 135. bölüm fragmanında Raşi hazırladığı kötü sürprizlerin bedelini ödeyecek mi?

Masum yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda izleyicileri önemli sürprizler bekliyor. Kanal 7’nin şu andaki en başarılı Hint dizisi olan Masum yeni fragman ile izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Urmi Koki’yi kötü duruma sokacak bir plandan bahsederken Raşi gülümser. Raşi bir fan bulur ve toz biberi de yanına koyar.

Masum 135. bölüm fragmanı

Bir kadın kızıyla Urmi’nin yanına gelir ve Kinjal’den kızı için dua etmesini ister. Urmi Kinjal’i bir türlü ikna edemezken kadın biraz para çıkarınca Urmi’nin gözleri açılır. Kinjal de başına bir örtü takarak gelir ve kadının kutsamasını kabul eder. Raşi mutfağa gelir ve ona yardım etmeyen herkese kızar. Bu sırada Jigar gelir ve ona yardım edeceğini söyler. Raşi Koki’den çekindiğini söyler. Jigar kapıyı kapatır ve ona yardım ederken yakınlaşırlar. Ahem odasına girerken Gopi yüzünü gizlemeye çalışır. Ahem ona engel olur ve Gopi’yi kucağına oturtur.

4 Ağustos salı günü fragmanında nnu öpmeye çalışırken Gopi ayağa kalkar ve bu sırada Ahem Gopi diye uyanır. Gopi ne olduğunu sorar ancak Ahem bir şey demeden arkasına döner. Ertesi sabah Raşi mutfakta çalışırken Koki gelir ve annesi ile konuşmaktan iş yapamadığını söyleyerek onunla dalga geçer. Koki Meti ve Raşi’ye yapılacakları söyleyip gider. Az sonra Hetal gelir. Raşi hemen tapınakta laddo taşıdığından bileğini tutar ve acı çekiyormuş gibi davranır.

Yeni bölüm fragmanı: Raşi her şeyi anlatır

Hetal siparişi yanlış vermek senin hatandı diye ona yüz vermez. Raşi annesini arar ve Gopi’nin konuşmadığından, laddoları nasıl taşıdığına her şeyi anlatır. Urmi’den Kinjal’in ermiş biri haline nasıl geldiğini söyler. Urmi Koki’yi kötü duruma sokacak bir plandan bahsederken Raşi gülümser. Raşi bir fan bulur ve toz biberi de yanına koyar.

Gopi engel olmasın diye de Gopi’yi bir odaya kilitler. Ancak olan olur. Gopi Meti’nin yardımıyla kurtulmayı düşünürken Raşi fanın karşısına geçer ve acı bibere maruz kalır. Raşi bir kere daha kazdığı kuyuya düşerek akıllanmayacağını tescil etti. Koki hemen pervaneyi kapatır ve Raşi’nin gözündeki tozları üfler. Raşi acı içinde bağırmaya devam ederken Koki’nin merhametli yanını görüyoruz. Koki Methi’yi Raşi’nin yanına oturtur ve ellerini gözüne götürmemesini ister. Eve gelen doktor Raşi’nin bir süre gözlerini açamayacağını söyler.

Masum dizisinin 135. bölüm fragmanında Gopi sonunda Raşi’nin kötülüklerini yüzüne vurmaya karar verir.

Jigar eve gelince Raşi’nin ağrısı bir kat daha artar. Jigar her şeyin yoluna gireceğini söyler. Gopi mandirdeki dağılan çiçekleri toplarken Ahem arkadan gelir ve Gopi diye seslenir. Gopi elindeki tabağı yere düşürünce içindeki renkli tozlar dağılır. Ahem o anda Holide geçen bir anı hatırlar. Ama sizin istediğiniz anı hatırlamaz. Raşi gözleri bağlı annesini arar. Bilmeden Koki’nin odasına girer ve oradan konuşmayı sürdürür. Yanlışlıkla bazı şeyleri devirir. Bu sırada Koki elbiseler ile odasına girer. Raşi onun geldiğini görünce çok korkar ancak Koki bir anne şefkati ile onu oturur ve endişelenmemesini ister.

Masum dizisinin salı günü için yayınlanan fragman videosunu ve dizi özetini sitler için derledik.

Masum dizisinin künyesi

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri