Ana SayfaMagazinMasum yeni bölüm fragmanı 7 Ağustos Cuma

Masum yeni bölüm fragmanı 7 Ağustos Cuma

Masum fragmanı izle. Sevilen Hint dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masum dizisinin 138. bölümünde neler yaşanacak? Masum bilindiği üzere iki zıt karakterli kuzenlerin durumunu anlatmaktadır. Yeni bölümde ise heyecan giderek artmaktadır.

Modi ailesi bir başka aileye ziyaret yapacaktır ancak gelen teklif şok etkisi yaratır. Çünkü hep birlikte gidilmesi istenmiştir. İşte yeni fragman ve cuma günü yaşanacak olanlar.

Masum 138. bölüm Cuma fragmanı

Ahem düğün kartında Anita ismini görünce şok olur. Parag düğüne herkesin gitmesi gerektiğini söylerken Ahem işi için gelemeyebileceğini söyler. Ancak Şirag birlikte gideceklerini söyler. Ahem kafasını sallar. Raşi de kartı görür ve hemen annesine bilgi verir.

Annesi ona özellikle Ahem’in katılmasını sağlamasını ister. Sonunda Modi ailesi hep birlikte düğüne gitmeye karar verir. Düğünde Anita ile Modi ailesi karşılaşır. Gopi ağlamaklı gözlerle bakarken Anita Ahem’e bakar ve ayrılır. Koki ise hala olayın şokundadır. Koki gitmek istediğini söyler ve Ahem’den onu bırakmasını ister. Şirag birlikte çıkacaklarını söyler.

Jigar Raşi’yi bulur ve gideceklerini söyler. Raşi bir sandalyeyi yere atar ve dikkatleri üzerine çeker. Düğün sahibi Jayant Modi ailesinin kutsamaları aldıktan sonra gitmelerini ister. Koki adamın sevgi dolu ısrarlarına dayanamaz ve kalmaya karar verir. Raşi de seviniyor. Kinjal ve Urmi Dawal yüzünden gelir kapılarının gittiğine sinirlenirken Kinjal ojesini yere düşürür. Urmila’nın aklına yeni bir plan gelir. Koki Ahem’i izler ve ona durumunu sorar.

Gopi Ahem için üzgündür

Ahem iyi olduğunu söylerken Gopi de Ahem’in durumuna üzülür. Urmila ojeyi suyla karıştırıp rengini kırmızıya çevirir. Bazı kadınları çağırıp Kinjal’i kızdırdıkları için suların kızıl aktığını söyler. Bu sırada deprem olur. Urmi ve Kinjal dahil herkes çok korkar. Raşi öyle bir plan yapar ki annesi bile böyle bir plan yapamazdı.

Raşi Anita ile Ahem’i bir şekilde aynı odaya kilitler. (Arada bir çok olay olur ancak fazla teferruata girip kafaları karıştırmak istemedim ve buraları kısa kestim) Anita buraya nasıl geldiklerini sorar ve palusunu çekerken Ahem ile birlikte yatağa düşerler. Onları arayan damat ve Gopi kapıyı açtıklarında Ahem ve Anita’yı aynı yatakta görürler. Herkes şoktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri