Ana SayfaMagazinMasum yeni bölüm fragmanı: 9 Ağustos Pazar

Masum yeni bölüm fragmanı: 9 Ağustos Pazar

Masum 140. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum dizisinin 9 Ağustos Pazar fragmanında Koki ve Hetal Niles’in iki defa aradığını ilk kez Raşi’den öğrenirler.

Masum fragmanı izle

Koki Gopi ile odasında görüşür. Anita ve Ahem’in yanlış anlaşıldıklarını söyler. Anita’ya tamamen insani duygularından dolayı getirdiklerini belirtir. Gopi yaptığı şeyin doğru olduğunu söyler ve Koki’ye destek verir. Koki daha önce Ahem ve Anita’nın.. dediği sırada Gopi biliyorum diyerek onu susturur. Dawal havlayan köpekle gelir. Urmi bu köpek niye havlıyor diyerek Kinjal’i çağırır. Kinjal köpekten oturmasını ister ancak köpek havlamaya devam eder. Kadınlar Kinjal’e rağmen köpeğin neden havladığını sorgularken Urmi birisinin Kinjal’e karşı kalbini bozduğunu söyler. Köpek Urmi’nin peşine koşar.

Koki ve Hetal Niles’in iki defa aradığını Raşi’den öğrenirler. Anita’nın telefonundan Niles’i aramayı düşünürken Gopi endişelenir. Ancak Koki Anita belki kötü hisseder diyerek numarayı Ahem’den alıp arayacaklarını söyler. Ahem ve Jigar eve gelirler. Koki Ahem’den Niles’in numarasını ister. Jigar bende var diyerek numarayı vermek ister. Ancak Ahem onu durdurur ve Anita iyi olana kadar beklemeleri gerektiğini söyler. Koki de aynı fikirdedir.

Yeni fragmanda Urmi Dawal sayesşnde eve girerken Kinjal para saymayla meşguldür. Urmi yanına oturunca rahatsız olur. Urmi’ye bakınca gülmesine engel olamazken Dawal ona tepki gösterir. Az sonra eve doktor gelir ve Urmi’nin köpekten dolayı iğne olması gerektiğini söyler. Urmi çok korkmasına rağmen iğne olmaktan kaçamaz. İğnenin ardından Kinjal ve Urmi köpek yüzünden birbirleriyle tartışır. Dawal onların değişmeyeceğini düşünüyor.

Ahem Anita’yı ziyaret eder ve nasıl olduğunu sorar. Anita bu gün Niles ile görüşmediğini söylerken Ahem dışarı çıkar. Anita Ahem’i arar ve onunla görüntülü konuşmak istediğini söyler. Ahem Modi evinden nasıl konuşacağını sorar. Anita Jigar’ın dizüstü bilgisayarı ile görüşme yapabileceğini belirtir. Ahem ondan 5 dakika isterken Anita çok mutlu olur. 5 dakika sonunda bilgisayardan görüntülü konuşma başlar. Ancak Ahem sırtını dönmüştür. Anita yüzünü görmek istediğini söyler. Ahem ve Gopi şoktadır.

Fragmanda Ahem sırtını dönerken Gopi ışıkları kapatır. Anita jenaratör olmayan bir yerde olduğu için gülümser. Anita onu özlediğini söyler ve ondan bir an önce gelmesini ister. Gopi üzgün hissediyor. Bu sırada Koki Ahem’in odasına doğru geliyor. Kapıyı açtığında Ahem daha sonra görüşeceklerini söyleyerek telefonu kapatır. Koki ışıkların neden kapalı olduğunu sorar. Ahem ilgisiz bir cevap verince Koki şüphelenir. Gopi Anita çağırıyor diye odadan çıkar.Gopi ve Ahem odasında. Ahem ne söylemek istediğini biliyorum diyerek Koki’ye gerçeği anlatacağını söyler. Bu sırada Anita arar ve iyi geceler öpücüğünü unuttuğunu söyler. Ahem Gopi’ye yaklaşır ve bir öpücük kondurur. Gopi odadan su getireceğim diyerek kaçmaya çalışır. Ahem odada su olduğunu söyler ancak Gopi kaçar gibi gider. Ahem ilk kez bütün duyguları ile Gopi’yi öpmüştür.

Gopi Ahem için yeşil çay getirir. Gopi çayı dosyaya dökünce ağlamaya başlar. Anita onu ağladığını duyar ve evliliklerinde bir problem olduğunu düşünür. Ahem bu kadar küçük bir mesele için Gopi’den moralini bozmamasını ister. Urmi evine Kinjal’i görmek için zengin bir kadının geleceğini duyar ve İdolün ağzından gelen su sızıntısını genişleterek herkesi etkilemek ister. Zengin kadın gelir ve Kinjal’i görmeye gider. Urmi su çok gelsin diye duvarı kazınca fazla basınçtan dolayı su duvarı deler. Borudan su geldiğini gören zengin kadın ve diğer kadınlar Urmi ve Kinjal’i sahtekarlıkla suçlar.

Urmi ve Kinjal şikayet sonucunda soluğu karakolda alırlar. Kinjal Ahem’den yardım ister. Karakola Ahem ve Koki birlikte giderler. Müfettiş Urmi ve Kinjal kandırdıkları kişilerin paralarını vermeleri gerektiğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri