Ana SayfaMagazinMasum perşembe yeni bölüm fragmanı izle! Gopi ile Ahem karşılaşıyor

Masum perşembe yeni bölüm fragmanı izle! Gopi ile Ahem karşılaşıyor

Masum yeni fragman izle. Masum perşembe fragmanında Gopi ile Ahem karşılaşıyor. Masum dizisinin 319. bölüm fragmanında izleyenleri büyük sürprizler bekliyor.

Masum yeni bölüm fragmanı izle. Gopi’nin hapse girmesiyle dağılan Modi ailesini toparlamak ona düşecek. Masum perşembe fragmanı izle.

Masum dizisinin 319. bölüm fragmanı yayınlandı. Masum 319. Bölüm Fragmanı 4 Şubat Perşembe bölümünü izle. Masum 319. Bölüm fragmanında hangi ipuçları var. Dizinin perşembe günü yayınlanacak bölümünde Kokila’yı nasıl bir sürpriz bekliyor.

Masum perşembe yeni bölüm fragmanı izle

Gopi’nin cezaevine düşmesiyle Modi ailesi de dağılır, birbirine olan bağlılıklarını yitirir. Yaklaşık 10 yıl hapiste kalan Gopi çıkar çıkmaz ailesini toplamaya çalışır.

Yaşananlar Ahem’i de bir berduşa dönüştürmüştür adeta. Ahem’i bulmak için büyük çaba harcayan Gopi amacına ulaşıyor.

Masum perşembe fragmanında Gopi ile Ahem’in karşılaşması izleyenlerde şok etkisi yaratacak.

Masum yeni fragman izle. Masum dizisinde Gopi Radha’yı öldürdüğü için 10 yıl hapis yatar ve cezasını tamamlayarak özgürlüğüne kavuşur. Masum yeni fragman izle.

Ahem ailesine izini kaybettirmişti. Ancak çocuklar, yani onun kuzenleri bir şekilde bilgisayar yoluyla amcalarının yaşadığı yerin adresini bulur.

Şimdi uzun süre hapis yatmış olan Gopi ile ailesini terk eden Ahem’i karşılaşma vakti.

Masum dizisinin 318. bölüm fragmanında Modi ailesinin altüst oluşuna şahit oluyoruz. Kötülükler kraliçesi Radha’yı öldürdüğü için yıllarca hapis yatan Gopi, döndüğünde ailesini parçalanmış halde bulur.

Masum yeni fragman izle

Masum dizisinin Çarşamba günkü bölümünde neler yaşanacak? Yeni fragmanda izleyenleri nasıl sürprizler bekliyor. Yeni fragmanda Ahem’in de ailesinden uzaklaştığı görülüyor. Gopi şimdi ailesini birleştirmeye çalışıyor.

Masum yeni fragmanı izle pazartesi Masum yeni fragman izle. Masum 316. bölüm fragmanında Gopi Radha’yı öldürüyor mu. Masum pazartesi fragmanı izle. Gopi yeni bölümde Radha’yı öldürüyor.

Kokila’yı ölümle başlasa bırakan Radha’nın yeni hedefi Gopi olacak. Minik çocukların bile ölmesinden zerre tedirginlik duymayan Radha Masum 316. Bölüm fragmanında acaba daha ne kötülükler yapacak.

Masum pazartesi fragmanı izle

Radha’nı Gopi’yi öldürme planı başarıya alaşacak mı? Masum pazartesi fragmanı izle. Yeni bölümde Gopi Radha’yı öldürebilecek mi? Peki Kokila’nın Urmila’nın hizmetçisi olmasına ne demeli?

Masum pazar fragmanı izle. Masum 316. bölüm fragmanı az önce yayınlandı. Her akşam yeni fragmanı için yeni tanıtım videosu yayınlanan Masum dizisinde pazar günü neler yaşanacak. Masum yeni bölüm fragmanı izle.

Masum fragmanı izle

Kötülük kraliçesi olan Radha artık işi Gopi’yi öldürme teşebbüsüne kadar vardırır. Aslında onunla kız kardeş olsa da içindeki kötülük nedeniyle Gopi’yi yeni bölüm fragmanında öldürmeye çalışıyor.

Masum son bölüm özeti

Masum yeni bölüm fragmanı izle. Masum 314. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisinin 30 Ocak Cumartesi günkü bölümünde neler yaşanacak. Yeni fragmanda yeni bölüm için önemli ipuçları var.

Kötülüklerinin sonu gelmeyen dizide sonsuz kötü karakteriyle nefret objesine dönüşen Radha, yeni fragmanın da yıldızı konumunda.

Yayınlanan yeni fragmanda Radha, Raşi’nin bebeğini yeniden kaçırıyor. Daha önce de adı bebek kaçırma olaylarınyla anılan Radha bebeği hem kaçırıyor hem de kaybediyor.

Masum dizisinin yeni bölüm fragmanında Radha Raşi’nin bebeğini kaçırmakla kalmadı. Bu esnada Kokila’yı da bir şekilde yaralamayı başarıyor.

Masum dizisinin yeni bölümünde Gopi’nin de hayatının tehlikede olduğuna şahit oluyoruz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri