Ana SayfaMagazinMasum yeni fragmanı: Anita Ahem'i kandırıyor-10 Ağustos Pazartesi 141. bölüm

Masum yeni fragmanı: Anita Ahem’i kandırıyor-10 Ağustos Pazartesi 141. bölüm

Masum yeni fragman sizlerle. Masum dizisinin 141. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Anita’nın Ahem’e yaptıklarını gören ve üzülen Gopi’nin yaşadığı hayal kırıklığı anlatılıyor.

Masum dizisinin yeni fragmanını izlemek için tıklayın.

Yeni bölüm fgmanı Kanal 7 dizisinin pazartesi günkü bölümünde neler olacağı hakkında önemli ipuçları veriyor.

Masum yeni bölüm fragmanı

Anita kendisini Nileş olarak arayan kişinin Ahem olduğunu da öğrenir. Öğrenir öğrenmesine de bundan bile acaba Ahem halen daha beni mi seviyor diye de düşünmeden edemez. Haliyle artık Ahem’e daha fazla yakınlaşmaua davranır ve Gopi ile ilginç bir rekabet yaşamaya başlarlar. Ahem’in parmağı yaralanır Gopi sarar.

Ancak Ahem sonrasında kravatını bağlayamadığı için Gopi ona destek olmak ister ama kravat bağlamayı bilmediği için Ahem’in kravatını düğüm düğüm eder. Bunu gören Anita ise fırsat bu deyip gelir ve Ahem’in kravatını bağlar. Bununla da yetinmez Gopi’nin yanında Ahem’e kravat bağlamayı sen bana öğretmiştin der. Tabii ki bizim Gopi yine bir üzgünler moduna girecektir.

Gopi, Raşi’nin yanına giderek kendisine kravat bağlamayı öğretmesini ister. Rashi öğretir öğretmesine ancak Gopi bunu bir türlü beceremez. Raşi neden bunu öğrenmek istiyorsun deyince Gopi olan biteni anlatır. Rashi de Gopi’ye kızarak biraz akıllı olmasını ister. Tam o sırada oraya gelen Kokila da Raşi’yi Gopi’ye kızıyor diye bir fırça çeker.

Anita Ahem’e yaklaşabilmek için her yolu dener

Yeni bölümde Anita’nın Ahem’e yakınlaşmak için yapacakları devam eder. Odasına gider ve geçmişte neler yaptıklarıyla ilgili konuşmaya başlar. Gopi odaya girdiğinde Ahem ile Anita’yı aynı odada görünce çok şaşırır ama Anita eski romantizm yaşadıkları anıları Gopi’ye de anlatınca olaylar başka bir seviyeye çıkar. Ayrıca Anita kendisini Gopi’ye acındırmaya da çalışır. Ahem ile Gopi dışarı gezmeye gidecekken Gopi Anita’nın durumunu görerek istersen sen git deyince Anita bu fırsatı elbette kaçırmaz. Ahem’le çıkar.

Kokila Gopi’nin evde olduğunu görünce Gopi’ye neden Ahem’le olmadığını sorar. Gopi ise durumu anlatır ancak Kokila bu olaya çok kızar.

Masum dizisinin 10 Ağustos Pazartesi 141. bölüm fragmanı sizlerle.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri