Ana SayfaMagazinMasum yeni fragmanı izle! Masum 18 Ağustos Salı fragmanı yayınlandı

Masum yeni fragmanı izle! Masum 18 Ağustos Salı fragmanı yayınlandı

Masum yeni fragmanı yayınlandı. Masum 18 Ağustos Salı fragmanı izle. Kanal 7'nin yeni Hint dizisinde yeni bir sürpriz var.

Masum yeni fragmanı yayınlandı. Masum 18 Ağustos Salı fragmanı izle. Kanal 7’nin yeni Hint dizisinde yeni bir sürpriz var. Gopi karakterini canlandıran karakter oyuncusu diziye veda etti. Yeni fragmanda yeni Gopi’yi de görebilirsiniz.

Masum fragmanı izle

Koki Gopi’nin rahatsız olduğu için yeşil çayı Raşi’den Ahem’e götürmesini ister. Raşi çayı verirken hastanedeki raporları almak için Gopi’nin yanında gitmesini Ahem’den ister. Böylece bir müddet birlikte zaman geçireceklerini söyler. Ahem kabul ederken mutludur. Ahem ve Gopi raporları aldıktan sonra Koki arar ve geç kalmamalarını ister. Ahem Gopi’ye dondurma yemeyi teklif ederken Gopi eve geç kalırlarsa Koki’nin endişeleneceğini söyler. Ahem yolda yiyeceklerini böylece zaman kaybı olmayacağını belirtir. Ahem bir yerde durur ve dondurmaları alır. Gopi’nin midesi bulanınca Ahem hastaneye gideceklerini söylerken Gopi az sonra bulantının geçeceğini söyler. Ahem ve Gopi eve gelirler.

Urmi Raşi’ye bir şey anlatamayınca Modi konağına gelir. Raşi’ye bebek doğurmazsa evin hizmetçisi Meti gibi olacağını söyler. Raşi kendini o şekilde hayal ederek korkar. Raşi Jigar’ı arar ve ne zaman geleceğini sorar.Jigar eve gelmek için hazırlandığını söyler. Raşi kısa mavi elbisesini giymiş, odasını mumlarla süslemiştir. Şirag, bir müşterisinden dolayı Jigar’ın onunla buluşmasını ister. Raşi geç olduğu için Jigar’ı arar ancak ulaşamaz. Bir süre sonra Raşi’nin kapısı çalar. Raşi büyük bir sevinçle kapıyı açar ancak karşısında Hetal ve Koki’yi görünce şaşırır. Raşi mavi elbiseyle göründüğü için utansa da elbiseyi denemek için giydiğini söyler. Hetal ondan elbiseyi değiştirip gelmesini ister. Koki Gopi hamile olduğu için Raşi’den işleri yapmasını ister. Raşi iyiden iyiye sinir olur ve annesinin çok haklı olduğunu düşünür.

Koki Ahem’e gider ve Gopi hamile olduğu için rıh halinin iyi olmayacağını ve sürekli ilgi göstermesi gerektiğini söyler. Ahem ilgileneceğini söyler. Raşi’nin iş görmekten elleri hasar görürken Koki Gopi’nin tırnaklarını kesmesini isteyince deliye döner ancak belli etmez. Raşi Gopi’nin tırnaklarını keserken Gopi ondan özür diler. Gopi Raşi’ye Ahem’in onu sevdiğini söylediğini anlatır. Raşi bunu sen hamile olduğun için söyledi diyerek Gopi’yi şok eder. 2 yıldan beri sana seni seviyorum demediyse bunu hamile kaldığın için söylüyor diyerek aklını karıştırır. Gopi Ahem ile bazı şeyler yaşar ve Raşi’nin söylediklerinin doğru olduğuna karar verir. Koki Ahem ve Gopi’nin yanına gider. Ahem’den Gopi’yi akşam yemeğine götürmesini ve muhabbet etmesini ister. Ahem kabul ederken Gopi mutlu olur. Gopi hazırlanmaya başlarken Ahem onu durdurur ve geç olduğunu söyler. Gopi’nin ümitleri kırılırken Ahem şoföründen bir telefon alır ve konuşmak için dışarı çıkar. Şoför sohbet kutusunu hazırladığını söyler. Gopi işim var diyerek mutfağa giderken Meti sohbet kutusunu Ahem’e verir. Ahem Gopi’nin odaya girmesini bekliyor.

Gopi Masum dizisinde neden yok? Gopi diziden neden ayrıldı?

Masum fragmanı izle: Raşi ve Jigar yatakta. Raşi kolunun yalandığını fark eder ve bağırarak ayağa kalkar. Jigar hemen ışığı açar ve yatakta kedi görünce şaşırır. Raşi bacağını yaralamıştır. Raşi mutfağa gidince Gopi’yi görür. Gopi hayale dalmış ve Raşi’nin söylediklerini düşünüyor. Raşi onu kendine getirir ve sohbet etmek ister misin diye götürür. Ahem ise Gopi’nin odasına gelmesini 4 gözle beklerken Raşi ile Gopi’yi birlikte görür. Ahem odasına geri döndüğünde sohbet kutusunun ıslandığını görür ve onu sinirle çöpe atar. Gopi odasına dönerken Koki ve Hetal ondan aldıkları sarileri giymesini isterler. Gopi sarileri giyer ve Ahem’e göstermeye gider. Ahem çok geç olduğunu ve uyumak istediğini söyleyerek Gopi’yi görmezden gelir. Gopi Ahem’e sarılmak ister ancak Ahem bebeğe zarar veririm endişesiyle kanepede yatar. Sabah olduğunda Gopi Ahem’i kanepede uyurken görür ve şok olur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri