Ana SayfaMagazinMasum pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Masum pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Masum yeni fragmanı izle pazartesi Masum yeni fragman izle. Masum 316. bölüm fragmanında Gopi Radha'yı öldürüyor mu. Masum pazartesi fragmanı izle.

Masum yeni fragmanı izle pazartesi Masum yeni fragman izle. Masum 316. bölüm fragmanında Gopi Radha’yı öldürüyor mu. Masum pazartesi fragmanı izle. Gopi yeni bölümde Radha’yı öldürüyor.

Kokila’yı ölümle başlasa bırakan Radha’nın yeni hedefi Gopi olacak. Minik çocukların bile ölmesinden zerre tedirginlik duymayan Radha Masum 316. Bölüm fragmanında acaba daha ne kötülükler yapacak.

Masum pazartesi fragmanı izle

Radha’nı Gopi’yi öldürme planı başarıya alaşacak mı? Masum pazartesi fragmanı izle. Yeni bölümde Gopi Radha’yı öldürebilecek mi? Peki Kokila’nın Urmila’nın hizmetçisi olmasına ne demeli?

Masum pazar fragmanı izle. Masum 316. bölüm fragmanı az önce yayınlandı. Her akşam yeni fragmanı için yeni tanıtım videosu yayınlanan Masum dizisinde pazar günü neler yaşanacak. Masum yeni bölüm fragmanı izle.

Masum fragmanı izle

Kötülük kraliçesi olan Radha artık işi Gopi’yi öldürme teşebbüsüne kadar vardırır. Aslında onunla kız kardeş olsa da içindeki kötülük nedeniyle Gopi’yi yeni bölüm fragmanında öldürmeye çalışıyor.

Masum son bölüm özeti

Masum yeni bölüm fragmanı izle. Masum 314. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisinin 30 Ocak Cumartesi günkü bölümünde neler yaşanacak. Yeni fragmanda yeni bölüm için önemli ipuçları var.

Kötülüklerinin sonu gelmeyen dizide sonsuz kötü karakteriyle nefret objesine dönüşen Radha, yeni fragmanın da yıldızı konumunda.

Yayınlanan yeni fragmanda Radha, Raşi’nin bebeğini yeniden kaçırıyor. Daha önce de adı bebek kaçırma olaylarınyla anılan Radha bebeği hem kaçırıyor hem de kaybediyor.

Masum dizisinin yeni bölüm fragmanında Radha Raşi’nin bebeğini kaçırmakla kalmadı. Bu esnada Kokila’yı da bir şekilde yaralamayı başarıyor.

Masum dizisinin yeni bölümünde Gopi’nin de hayatının tehlikede olduğuna şahit oluyoruz.

Rada bebeğiyle giderken bir yılan onlara doğru ilerliyor. Rada Gopi’yi arar ve bazı şartları kabul etmeleri halinde bebeği görebileceklerini söyler. Koki Gopi’den kabul etmesini isterken Rada; gazeteye ilan verip hakkında şikayet edilmeyeceğini, akıl hastası olmadığına dair beyanda bulunacaklarını kabul etmelerini ister. Gopi kabul eder. Koki fenalaşırken AHem onu bir otele yerleştirmelerini ister. Pari yemek için ayrılır ve bedava yemek dağıtılan bir yere gelir. Jigar’a Rada’nın parası olmadığı için mecburen buraya geleceğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri