Ana SayfaMagazinMasumalar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı izle...

Masumalar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı izle Masumlar Apartmanı 26. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçek hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanı yayınladı. Masumlar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı izle.

Masumlar Apartmanı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçek hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanı yayınladı. Masumlar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı izle.

Masumlar Apartmanı 27. Bölüm fragmanı

Yayınlanan yeni fragmanda; Han doktora çöp topladığını ve karısının onu iğrenç bulduğunu söyler. Öte yandan Gülben iyice kafayı yer annesinin felç geçirdiğinde giydiği kıyafeti alır ve onun gibi yalnızlıktan öleceğini söyler. Diğer tarafta Naci dönmüştür ve Safiye önce ona kızar sonrasında ise başını omzuna dayayıp elini tutarken görülür. Ege Neriman’a onu sevdiğini söylerken, İnci Safiye ve Gülben’in karşısında şok içerisindedir.

Masumlar Apartmanı 26. bölümde neler oldu?

Neriman babasının ölümünden dolayı kendini suçlayan Ege’ye destek olurken kendini aşan bir harekette bulunur. Safiye ise olanların ardından kendini temizliğe verir. Tam kendine gelirken yaşanan yeni bir kriz, eski korkularını canlandırır.

Gülben, hala Esat’la iyi geçen buluşmanın etkisindeyken ondan gelen bir sürprizle yeni hayallere dalar. Han, Naci’yi göndermek konusunda kararlıdır. Ancak yaptığı hamlenin sonuçları ağır olacaktır.

Safiye, İnci ile beraber onu terk etmeye karar veren Naci’nin peşinden gider. Naci gitmekten vazgeçer.

Masumlar Apartmanı 26. bölüm tek parça izle

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri